Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 46 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ετεροχρονισμένη κριτική, καθώς η συγκεκριμένη επίσκεψη σημειώθηκε πριν από πολλούς μήνες. Στο συγκεκριμένο μπουρδέλο, το οποίο είναι αποτέλεσμα αρχιτεκτονικής διαρρύθμισης, είχα 2/2 φόλες και μπήκα μέσα με σκεπτικισμό, αν και είχε περάσει αρκετός καιρός, από την τελευταία φορά, που είχα μπει σε δωμάτιο, με κοπέλα.
Η τσατσά, γνώριμη φυσιογνωμία, εδώ και πάρα πολλά χρόνια, μου παρουσίασε δύο κοπέλες. Η πρώτη ήταν η Αντζέλικα, με την οποία είχα ξαναπεράσει και ήταν η δεύτερη από τις δύο φόλες, που είχα φάει. Νεαρή Βουλγάρα, με καλλίγραμμο σώμα και μαλλιά ράστα, όταν πρωτοεμφανίστηκε.
Επειδή εξακολουθεί να εργάζεται ακόμη εκει, πληροφορώ τους συναγωνιστές, ότι άλλαξε όνομα και λουκ, στο μαλλί. Μάλιστα την πετυχαίνω, που και που, στο δρόμο, όταν πηγαίνει για δουλειά, αλλά αυτή σκύβει το κεφάλι και κάνει πως δεν με ξέρει.
Η δεύτερη κοπέλα ήταν η Μαίρη, μια νεαρή μελαχρινή και σέξι παρουσία, η οποία μου θύμισε, στο πρόσωπο, την κοπέλα ενός φίλου μου, την οποία θα ξέσκιζα, ευχαρίστως, αν μου καθόταν.
Το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε ήταν νορμάλ, με ελεύθερο στοματικό, όχι όμως και τελειωτικό. Έδωσα το 20ρικο και περίμενα να αδειάσει δωμάτιο. Εν τω μεταξύ η Μαίρη μπήκε σε ένα άλλο, δίπλα, για να εξυπηρετήσει συναγωνιστή.
Καθώς περίμενα να αδειάσει το δωμάτιο, στο οποίο θα περνούσα, άνοιξε η πόρτα από το δωμάτιο, όπου βρισκόταν η Μαίρη και σε αυτό το σημείο ξεκίνησε το Heavy Metal.
Η πόρτα του δωματίου ήταν μισάνοιχτη και εγώ έβλεπα την Μαίρη, να είναι όρθια και να επιπλήτει τον συναγωνιστή. Έστησα αυτί, για να ακούω καλύτερα, και την άκουγα να τον ρωτάει συνεχώς και με αυστηρό ύφος, γιατί το έκανε αυτό.
Εγώ κατάλαβα, λάθος, ότι ο συναγωνιστής έχυσε στο στόμα της, χωρίς να την προειδοποιήσει, και αυτή στράβωσε και τον έκραζε.
Η κοπέλα βγήκε από το δωμάτιο και κατευθύνθηκε προς το μπάνιο. Επέστρεψε μετά από λίγα λεπτά, μπήκε πάλι μέσα και άρχισε να τον ρωτάει το ίδιο πράγμα. Έπειτα βγήκε έξω, στο σαλόνι, πέρασε από μπροστά μου, κλαίγοντας, και μπήκε στο δωμάτιο της υπηρεσίας.
Εκεί δεν μπόρεσα να ακούσω καθαρά τι έλεγε, πάρα μόνο, έπιασε το αυτί μου, να λέει στην τσατσά, ότι πλύθηκε και έβαλε Betadin. "Τι στον πούτσο", σκέφτηκα. "Την μαχαίρωσε, ο άλλος";
Η αγωνία μου μεγάλωσε και ήθελα απεγνωσμένα να μάθω τι συνέβη. Ήθελα, επίσης, να δω και τον τύπο, που ήταν υπεύθυνος για το περιστατικό, ο οποίος αργούσε χαρακτηριστικά να βγει από το δωμάτιο.
Την ώρα που σηκώθηκα για να μπω στο δωμάτιό μου, καθώς είχε αδειάσει, αυτός βγήκε, με αποτέλεσμα να έρθουμε, πρόσωπο με πρόσωπο. Επρόκειτο για έναν ηλικιωμένο κύριο, κοντά στα 65, με γυαλιά και περιποιημένα άσπρα μούσια.
Καθώς έμπαινα μέσα, άκουσα την τσατσά να τον ρωτάει, γιατί το έκανε αυτό. Ο κύριος έκανε το παγώνι, άνοιξε την πόρτα και έφυγε.
Γδυνόμουν και προσπαθούσα να καταλάβω τι είχε συμβεί. Περίμενα γυμνός την κοπέλα, στο κρεβάτι, και ήμουν όλος περιέργεια, για να δω τι θα μου πει.
Μετά από αρκετά λεπτά, η Μαίρη, μπήκε στο δωμάτιο, με δάκρυα στα μάτια. Την ρώτησα να μου πει, τι της έκανε ο μπάρμπας, και αυτή άρχισε να μου εξιστορεί τα γεγονότα:
Την ώρα που την γαμούσε, ιεραποστολικά, της ζήτησε να αλλάξουν στάση, πισωκολλητό. Καθώς η κοπέλα στηνόταν, ο μπάρμπας έβγαλε το προφυλακτικό, της τον κάρφωσε ακάποτα και έχυσε μέσα της (γι’ αυτό μου αρέσουν οι γέροι μπουρδελιάρηδες), χωρίς να τον καταλάβει.
Την ρώτησα, πως είναι σίγουρη γι’ αυτό, και μου απάντησε, ότι είδε την καπότα, μόλις τέλειωσε, στο καλάθι των απορριμμάτων, η οποία ήταν άδεια.
Αφού μου είπε ότι ήταν 22 ετών, από Αλβανία, μου αποκάλυψε, με λυγμούς, πως έχει ένα κοριτσάκι, τριών ετών, και πως δεν θέλει να μείνει πάλι έγκυος.
Εγώ την πήρα αγκαλιά και προσπάθησα να την ηρεμήσω. Της είπα, για να χαλαρώσει, ότι σε περίπτωση που έχει μείνει έγκυος, να εύχεται να της μοιάζει το παιδί, γιατί αν πάρει από τον πατέρα, ο οποίος ήταν πατσαβούρης, τότε αυτό θα πάει χαμένο.
Αυτή άρχισε να γελάει και καθώς ήμασταν κοντά, αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα. Αφού φασωθήκαμε λίγο, εγώ ξάπλωσα και η Μαίρη πήρε στο στόμα της τον πούτσο μου και άρχισε να μου κάνει ένα ικανοποιητικό τσιμπούκι, αφού μου τον καθάρισε πρώτα, με αντισηπτικό μαντηλάκι.
Ύστερα έβγαλε τα εσώρουχα και εκεί απογοητεύτηκα τελείως, καθώς η κοιλιά της ήταν γεμάτη ραγάδες και κρέμονταν, κάτι που σημαίνει ότι είχε προηγηθεί κάποια εγχείρηση.
Στο σαλονάρισμα δεν φαινόταν αυτό, καθώς φορούσε ένα στηθόδεσμο, με ριχτάρι, το οποίο έκρυβε επιμελώς το συγκεκριμένο σημείο.
Καθώς την φιλούσα, παρατήρησα ότι της έλειπαν και κάποια δόντια. Όλα αυτά ήταν αρκετά για να την γυρίσω σε στάση πισωκολλητού. Τελείωσα, μετά από αρκετό σπρώξιμο, αφού είχε κάνει την γνωστή κούρμπα, με το σώμα της, για να μειώσει τον πόνο, από την διείσδυση.
Αφού πλυθήκαμε και οι δύο, χαιρετηθήκαμε, με εμένα να την συμβουλεύω να προσέχει. Ντύθηκα, χαιρέτισα την τσατσά και έφυγα από εκεί, σκεπτόμενος, για τι μπορεί να κάνει κάποιος, ο οποίος είναι υπό την επήρεια της καύλας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαίρη
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.140
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, professorx, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Νοεμβρίου, 2016
τυπε η γκομενα ξεπερασε γρηγορα τον κρεμπιε απο τον ρογε,δεν αργησε να στον παρει τσιμπουκι για να παρηγορηθειMoney Mouth.επρεπε νατην κρεμπεδιασεις παλι και συ οπως την ειχες στα 4,να μην ξερει ποιανου ειναι το παιδιMoney MouthMoney Mouth
29 Νοεμβρίου, 2016
Ρε δικε μου,εκανες γλωσσοφιλο σε πουτανα που κανει ακαποτα τσιμπουκια στη μιση Αθηνα και τρωει φλοκια απο πακιστανια?Δε σιχαθηκες?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2