Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 9 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λοιπόν, η ημερομηνία είναι ενδυκτική. Στα της συνεννόησης με το πρακτορείο. Πάντα ευγενικοί και άμεσοι. Δώσαμε ραντεβού στο μίδα στα βόρεια προάστεια. Ήμουν στην ώρα μου, έκλεισα δωμάτιο ανέβηκα πάνω και περίμενα. Προφανός και η γκόμενα καθυστερούσε (το έχω διαβάσει και σε άλλα σχόλια εδώ) πέρνω τηλ το πρακτορείο και μου λένε τη γνωστη παπάτζα οτι έχει κίνηση και τα λοιπά. Παραγγέλνω ποτάκι και περιμένω βλέπωντας τηλεόραση. Πέρασε με τα πολλά μία ώρα αλλά επειδή ήταν αργα και δεν είχα τι άλλο να κάνω περίμενα ( εντωμεταξύ έπερνα το πρακτορείο τηλ και μου λέγανε τα ίδια).

Με τα πολλά η γκόμενα έρχεται. Λοιπόν ελληνίδα δεν την κόβω αλλά οκ δε με νοιάζει και πολλυ. Μέτριο πρόσωπο αλλά δυνατο κορμί. Αδυύνατη ελαφρώς γυμνασμένη με βυζάρα. Αφου είπε τις πίπες της για τον προηγούμενο που την καθυστέερησε την έστειλα για ντουζάκι (προφανώς στη μια ώρα που περίμενα είχα ήδη κάνει εγώ.)

Στα του αγώνα έπεσε σκληρό γαμήσι, η γκόμενα δεν έλεγε όχι σε τίποτα αλλά ηταν και λίγο έπιπλο. Ωραίο κορμί οπότε τουλάχιστον ξέδωσα. Κατά τη δίαρκεια εκεί που ημουν τέρμα καβλωμένος τη ρωτάω αμα δίνει κώλο ετσι οπώς την είχα μπρούμιτα. Μου φωνάζει ναι με 50. Δεν ήθελα και πολλά με το ν... Της τον είχα ήδη ακουμπησει.

Συμπερασματικά, νομίζω πως υπάρχουν καλύτερες επιλογές αλλά δε το μετάνιωσα κιόλας. Είναι πάντως γεγονός πως έχει θέμα με την ώρα και άμα μπορούσα να βρώ άλλη εκείνη τη στιγμή και δεν ήμουν στο χοτέλι ήδη κανένα μισάωρο θα είχα φύγει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 11, 2016
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
260€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Kostas13341
Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
27
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, satyrus, muffer35 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού