Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 21 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Γενικα ειμαι τυπος του GFE .Ουτε κομοδινο αλλα ουτε και PSE extreme edition (τυπου Μαρινας) ,τα εχω δοκιμασει ολα βεβαια γιατι ειμαι ανθρωπος που ψαχνεται.Ομως εδω εχουμε περιπτωση λιγο απ'ολα αλλα τιποτα γενικα ιδιαιτερο.Δηλαδη μπηκε μεσα, φιλικη και με καλη διαθεση,φιλακια προκαταρτικα, πιπα καλη(τιποτα ιδιαιτερο αλλα ουτε και ντεκαβλε) ,και ενω το πηγαιναμε full GFE και εβλεπε οτι γουσταρα, οταν της λεω να καβαλησει, την πιανει ξαφνικα κατι, και αρχιζει να χοροπηδαει σαν τρελη και να ουρλιαζει, σαν χαζη πραγματικα.Με το ζορι δεν μου επεσε.Λεω δεν γαμιεται θα την παω τηλεκατευθυνομενη στο 2ο γυρο.Πιο αργα,χαλαρωσε,take it easy, στα αγγλικα παντα, τιποτα αυτη.Μου εβγαζε οτι ηθελε να τελειωνει και να φυγει. Μαλλον μιγα την τσιμπισε....Τεσπα καλο σωμα για πολλα **μησια αλλα δεν προβλεπεται ρεβανς.Εν τελει το λεω και το δηλωνω ειμαι ευκολο ειδος πελατη,γουσταρω απλα πραγματα και χαλαρη GFE φαση.Θεωρητικα το πιο ευκολο πραγμα που μπορει να ζητησει καποιος απο ενα callgirl. Τυπικα το γραφειο πολυ καλο στην επικοινωνια,οχι ομως και η κοπελα που ειτε καταλαβαινε τα αγγλικα μου και με εγραφε η δεν ξερει γρι αγγλικα(μαλλον το 1ο) και 0 καθυστερηση στην αφιξη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
HughHefner
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
2.802
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, roughfucker, TOMCRUISE και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2016
Απο πρόσωπο τι λεει το κορίτσι φίλος?
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1