Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 203 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συνάντηση με τη Μαρίνα, το απόλυτο milf, πριν κάμποσο διάστημα σε γνωστό hotel του κέντρου. Επικοινωνία άμεση μέσω τηλ, περίπου 3-4 ώρες πριν το ραντεβού. Να σημειώσω πως παρόλο που δεν τη βόλευε το hotel που ήθελα και μου πρότεινε άλλο, έκανε πίσω για τη δική μου εξυπηρέτηση.

Έφτασε στην ώρα της και μετά το καθιερωμένο μπανάκι ξεκινάει ο αγώνας με καυλωτικα φιλιά και γλυψιματα από μεριάς της παντού. Βυζαρα, κωλαρα και γενικά κορμάρα για την ηλικία της με πολύ πάθος-καύλα! Πίπα professional τύπου, με πραγματικό deepthroat που λίγες μου έχουν κάνει...όλο μέσα και πνίξιμο, ακριβώς αυτό που θέλω!!!

Αφού έχω γίνει πύραυλος, περνάει λάστιχο και καβαλάει το πούτσο μου..κάπου εκεί αρχίζει να κάνει κάτι τρελά βογγητά και προς στιγμήν σκαλώνω (λέω τι φάση!)...μέχρι που έτσι όπως γαμιόταν στο καυλί μου σηκώνεται και μου δίνει το πρώτο squirt. Άπλα καύλα!!! Παίρνω φωτιά και αναλαμβάνω τα ηνία, κάπου εκεί καυλώνει κ άλλο το μωρό και αρχίζει απανωτά squirts...στο πούτσο μου, στη κοιλιά μου και ακόμα και στο πρόσωπο μου τα πέταξε η καριόλα. Αλλαγή 2-3 στάσεων, την έχω στα 4 και μόλις καταλαβαίνει ότι έρχεται το τέλος του πρώτου γύρου γυρνάει αμέσως και με το που βγάζω λάστιχο τον παίρνει όλο στο στόμα, ε δεν ήθελα και πολύ για να γεμίσω τα μάγουλα και τα βυζιά της με χύσια...

Ντουζάκι και άραγμα μέχρι να βγει κ το μωρό, κάπου εκεί χτυπάει τηλ από φίλο για βραδινή έξοδο και γκομενακια, οπότε κράτησα το τηλ παραπάνω ώρα απ' ότι έπρεπε...το Μαρινακι δεν πτοείται, παρόλο που μιλάω και δίχως να της πω τπτ έχει κατέβει κάτω και έχει αρχίσει πίπα αργή και καυλωτικη, στο 10λεπτο φορτώνω με τη φάση που μου έχει κάνει και τη βάζω καναπέ στα 4 για σφυροκόπημα!!! Κι άλλο Squirt, δεν πίστευα ότι συνέβαινε αυτό, δεν ξέρω αν συμβαίνει σε όλους τους συναγωνιστές άλλα εγώ πρώτη φορά δοκίμαζα τη Μαρίνα κ είχα πάθει πλάκα!

Της ζητάω να βγάλει καπότα κ να τον ξαναπάρει στο στόμα γτ γούσταρα πολύ τη πίπα της, να τη μπουκώνω και να τη πνίγω κ εκείνη να γουστάρει ακόμα κ σφαλιάρες...καριολααα!!! Τελευταία στάση με εκείνη ξαπλωμένη στο κρεβάτι κ έμενα όρθιο να σκίζω τη μουναρα της, δυνατό σφυροκόπημα! Για τελείωμα τη βάζω να κάτσει στα γόνατα και να μου γλύφει τα @@ καθώς τον παίζω και τον χτυπάω στη μούρη της...η ώρα φτάνει, τραβάω κεφάλι απ' τα μαλλιά και εκείνη ανοίγει το στόμα για να υποδεχτεί τα χύσια μου όπου τα μισά μπήκαν μέσα κ τα άλλα μισά στο μάτι της χωρίς να πει το παραμικρό, αντιθέτως είχε διάπλατο χαμόγελο. Χαμόγελο με τα χείλη της γεμάτα χύσια και εγώ να της ρίχνω πουτσοσκαμπιλα...

Στο τέλος πήρε το δωράκι της, χαμογελαστή ως το τελευταίο δευτερόλεπτο και αποχαιρέτησε με φιλί. Αυτά είχα να πω από την εμπειρία μου με τη Μαρίνα μάγκες, καλά να περνάτε και φιλιά στο κορίτσι!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Santiago7
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
188
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, De marco 156, gari10 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Νοεμβρίου, 2016
Ρε φιλαρακι πως την βρισκουμε!!
Κατι γινετε και δεν βγαζω ακρη με στοιχεια επικοινωνίας...thanks
26 Νοεμβρίου, 2016
Φιλε ακαποτο ; ρισκαρεις τη ζωη σου
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2