Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Ντιάνα δεν την είχα ξαναδεί.Είναι μια μιλφ μετρίου ύψους και κανονικών κιλών που λέει και ο Προφέσορ 35 με 40 με μαύρα μαλλιά και μελαχρινή επιδερμίδα.Έχει όμορφα πόδια και πολύ ωραία βυζιά τριάρια με φλέβες.Φορούσε ένα διχτυωτό που μέσα από τις τρύπες του εξείχαν οι πολύ μακριές ρώγες της.Έπαιζε ντουέτο με την Σάντρα-Ροδίκα και παρότι η δεύτερη είναι πιο μικρή και πιο όμορφη εγώ είχα όρεξη για μιλφάρα αφού δεν βρήκα ούτε Τζούλια ούτε Φωτεινή και έτσι επέλεξα την Ντιάνα.
Έδωσα το εισιτήριο μπήκα και μετά από κάνα τρίλεπτο ήρθε την ώρα που έπλενα τα χέρια μου χαιρέτισε και ξεκίνησε αμέσως προκαταρκτικά έτσι στο όρθιο.Με φιλούσε στον λαιμό και στο στήθος και κατέβαινε όλο και πιο κάτω γονάτισε και μόλις έφτασε στον πούτσο μου τον παραμέρισε και άρχισε να μου γλείφει τ αρχίδια.Αφού τα παπάριασε ικανοποιητικά έβαλε το προφυλακτικό στο στόμα της και το εφάρμοσε έτσι πάνω στη βάλανο και μετά το ξετύλιξε με το χέρι.
Έτσι όπως ήταν γονατιστή στο πάτωμα και γω όρθιος μου έδινε την εντύπωση της υποταγμένης γυναίκας και γούσταρα.Η πίπα της ήταν πολύ καλή και ενίοτε σταματούσε και μου τον έγλειφε στα πλάγια ή μου σπατουλάριζε τ αρχίδια.Εν τω μεταξύ από την ώρα που ξεκινήσαμε μουρμούραγε συνεχώς “πωω ωραίοο” και “πωω ωραίοο”.Ακόμα και την ώρα που μου έπαιρνε πίπα αυτό μουρμούραγε πράγμα που ήταν λίγο σπαστικό.
Τέλος πάντων ξεκινήσαμε ιεραποστολικά για να γλείφω τις βυζάρες της και τις καυλορώγες της ενώ τα “πωωω ωραίοο” εκεί έδιναν και έπαιρναν μιας και το στόμα της ήταν ελεύθερο πλέον.Εκεί όμως που τα είδα όλα ήταν όταν την έστησα στα τέσσερα παιδιά μιλάμε για πολύ σφιχτό κώλο η γκόμενα σίγουρα γυμνάζεται.Όλη είναι σφιχτή αλλά ο κώλος της ειδικά είναι πέτρα και χάρηκα πολύ να τον σφαλιαρίζω.Για το τελείωμα διάλεξα πάλι την ίδια στάση αλλά στα όρθια στον τοίχο δίπλα στον νιπτήρα ώστε να χουφτώνω βυζάρες και να σφαλιαρίζω κωλάρα.Προς τιμήν της δεν έκλεψε ούτε χιλιοστό διείσδυσης και σταμάτησε και τα μουρμουρητά.
Εν κατακλείδι η Ντιάνα είναι μια καλοδιατηρημένη γυναίκα με σφιχτό κορμί ωραίο δέρμα και ωραία βυζιά.Το πρόσωπο της βλέπεται ευχάριστα δεν είναι ούτε ασχημομούρα ούτε σκυλί.Σίγουρα αν την δεις ντυμένη και μακιγιαρισμένη θα σου τρέξουν τα σάλια.Προσωπικά θα την ξαναέπαιρνα σε περίπτωση που μου ξύπναγε ξανά όρεξη για μιλφάρα.
Δουλεύει και στις δύο βάρδιες λέει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Tsakonan
Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
128
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Επιρρεπής, Εκλεκτικός και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού