Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Τζώρτζια είναι ένα πανέμορφο πιπινάκι.20-22 την κάνω.Δηλώνει Ρωσίδα αλλά κατά 99% είναι Ρουμανάκι.Είναι κοντούλα με δέρμα σταρένιο και πανέμορφο μακρύ ίσιο μαλλί χρώματος πλατινέ που προσομοιάζει την Ντενέρις Ταργκάριεν.
Όταν πήγα ήμουν ο πρώτος στην βάρδια και μου είπε η τσατσά να περάσω γιατί την πέτυχα παρθένα.Δεν ήθελα και πολύ.Μόλις μπήκα έβγαλα την μπλούζα μου και έπλυνα τα χέρια μου μπήκε και κείνη.Της είπα να βγει λίγο να με αφήσει να πλύνω τον πούτσο μου και τ αρχίδια μου και να ετοιμαστώ και μου είπε δεν πειράζει.Επέμεινα δυσανασχέτησε λίγο και βγήκε αλλά μπήκε πάλι μετά από ένα λεπτό...
Κάθισε στο κρεβάτι και πήγε να φορέσει προφυλακτικό με την μία στο γαριδάκι μου.Τέλος πάντων την ξάπλωσα και έγλειψα τα ωραία βυζιά της που είναι δυαράκια με μικρές ρώγες και το κορμάκι της που έχει πολύ απαλό και όμορφο δέρμα.Ανακοινώνει και 69 για τους ενδιαφερόμενους και έχει και μεγαλούτσικα μουνόχειλα αλλά το μουνί της ήταν ελαφρώς αξύριστο.Εκείνη σε όλη τη διάρκεια της πράξης παρέμενε αμέτοχη.Ούτε ένα χάιδεμα.Τίποτα μηδέν.Απλά καθόταν και περίμενε να τελειώσω.
Ευτυχώς που ήμουν φορτωμένος και είναι πραγματικά ωραία κοπέλα και ο πούτσος μου άρχισε να ξυπνάει αλλιώς δουλειά δεν θα γινόταν.Οπότε σηκώθηκα μου εφάρμοσε το προφυλακτικό και έκανε μια μονότονη και άτεχνη πίπα όπως περίμενα.Έχει και ένα πίρσινγκ δίπλα από τα χείλη.Αφού μου σηκώθηκε την γάμησα λίγο ιεραποστολικά και στο τέλος στα τέσσερα όπου έκλεβε.Μετρούσε σίγουρα και το ότι ήμουν ο πρώτος πελάτης και πονούσε αλλά δεν είναι φτιαγμένη για δυνατές καταστάσεις.
Τελικά με τα πολλά έχυσα αλλά γαμήσι δεν φχαριστήθηκα.Απλά δεν ήθελα να πάει χαμένο το εικοσάευρω.
Εν κατακλείδι ωραία πολύ ωραία κοπέλα που αν είχε και το απαραίτητο ύψος θα ήταν πραγματικός μούναρος.Όμως παντελώς άπειρη και αμέτοχη.Προτείνεται μόνο σε φορτωμένους και σε όσους γενικά φτιάχνονται με παθητικές καταστάσεις και ωραία πιπίνια.Οι υπόλοιποι προσπεράστε.
Τελευταία ακούστηκε ότι ανακοινώνει ελεύθερο στοματικό και ενίοτε και πρωκτικό.Τι να πω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζώρτζια
Υπηρεσίες
Tsakonan
Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
128
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Εκλεκτικός, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, professorx και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2016
Περιεκτική και ουσιαστική κριτική!
T
thor_69
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1