Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ο λόγος για την Σόνια που παίζει μπάλα εκ περιτροπής και σε Φυλής 65 πάνω και κάτω και Φωκαίας 19.
Από πλευράς εμφάνισης την κατατάσσω στην κορυφαία πεντάδα της πιάτσας αυτήν την εποχή μαζί με Χριστίνα από την μοντελοαλυσίδα Μαίρη από Φ69 κα Φ71 Ναταλί από Φωκαίας 9 και Άννα/Ιλόνα/Ευτέρπη που αν και μεγαλούτσικη πια έχει φινέτσα που την βρίσκεις μόνο σε μοντέλα και ματάρες που μαγνητίζουν.
Μιλάμε για ένα Ρουμανάκι 19 χρονών ναζιάρικο με αράπικο κορμί κώλο σηκωμένο όπως και οι πούτσες που καυλώνει και βυζί δυαράκι στητό που αν δεν το πιάσεις νομίζεις ότι είναι σιλικόνη.Στα προσόντα της πρέπει να προστεθούν το ότι είναι ψηλή πάνω από 1.70 και έχει και πολύ ωραίο χαμόγελο.
Προσωπικά την έχω πάρει πέντε φορές.Στο σαλόνι ανακοινώνει ελεύθερο στοματικό αλλά δεν μου χρειάζεται γιατί μόνο που χουφτώνω αυτό το κωλαράκι και βάζω αυτές τις σκούρες θηλές στο στόμα μου γίνομαι κάγκελο.Πάντως για τους φαν του μη απλού προγράμματος είναι ένα καλό δέλεαρ ομολογουμένως.
Στο δωμάτιο είναι όπως και στο σαλόνι ναζιάρα και ευγενική και αν και στενό το μουνί της κάθεται να γαμηθεί σωστά χωρίς να καμπουριάζει η να προσπαθεί με άλλους τρόπους να το αποφύγει.Στο ιεραποστολικό δεν γυρνάει το κεφάλι της και τίποτα τέτοια ξενερωτικά αλλά συμμετέχει με αναστεναγμούς και φιλιά.Για γλωσσόφιλα δεν έχω δοκιμάσει γιατί δεν νομίζω να με παίρνει.Ίσως στο μέλλον αν είμαι τυχερός χαχαχα.
Λόγω ηλικίας λοιπόν δεν είναι καμιά έμπειρη αλλά είναι φιλότιμη και σε συνδυασμό με την εμφάνιση της με έχει κερδίσει οπότε θα συνεχίσω τις συνεδρίες μαζί της μέχρι να την βαρεθώ όπως έχω κάνει με Μαίρη και Ευτέρπη που πλέον τις παίρνω πολύ σποραδικά.Τις άλλες δύο δεν τις έχω δοκιμάσει ακόμα.

Αυτά. Ευχαριστώ για την προσοχή σας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
Tsakonan
Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
128
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Λουκουμάς, Εκλεκτικός και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού