Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108032
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
2.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λοιπόν,να μην κουράσω,έχω να γράψω κ για κάπου αλλού που πήγα,να μην ξεχαστώ πάλι.
Πάντως δεν παίρνω μόνο φόλες τελευταία,απλά φροντίζω να ενημερώνω κυρίως για τις άσχημες περιπτώσεις. Σπασίκλας
Λίγα λόγια.
Επίσκεψη πριν μία βδομάδα.

Μπία(ή Μπιάνκα) 18χρονη ρουμάνα..εμφάνιση ΓΆΜΑ ΤΑ, με κεφαλαία γράμματα, αρκετά ζουμπουρλή,όσοι είστε στην ηλικία μου και θυμάστε την ταινία Goonies με την συμμορία των κακών,τους Fratellis Σπασίκλας θα θυμάστε κ τον Sloth,ε με εκείνον θα κάναν το ιδανικό ζευγάρι Money Mouth

Γιατί πέρασα;
Γιατί ήμουν τόσο γκαυλωμένος από πριν(που όπως λέει κ ο φίλος μου ο azazel εκείνη τη στιγμή κ ένα τούβλο με έξι τρύπες να σου δώσουν,θα τον χώσεις) , αρχικα είχα κλείσει να πάω μισαωράκι σε ένα σιτι-τουρ η οποία μου ακύρωσε κ πάλι γύρισα όλα τα μαγαζιά να βρώ κανα εμπλουτισμένο πρόγραμμα.

Ανακοινώθηκε μισάωρο(ναι μισάωρο) πρόγραμμα με τελείωμα ΌΠΟΥ θέλεις,στα 50 ευρώ.
Τα 50 ευρώ είναι δεκαοχτώ φορές πάνω από όσα θα έπρεπε να είχα δώσει στην προκειμένη περίπτωση,αλλά άκουσα χύσιμο όπου θέλεις και μισάωρο μέσα και λέω άντε δώστα να τελειώνουμε να ξεμπουκώσω,να γυρίσω σπίτι.

Στο πρόγραμμα απάτη σκέτη λέμε,ούτε καν στα τέσσερα δεν γύρισε να τον πάρει,μιας κ όπως είπε η συγκεκριμένη στάση την πονάει κ ήταν κ κουρασμένη από ότι κατάλαβα.
Επικοινωνία ανύπαρκτη μιας κ δεν μιλάει τίποτα άλλο πέρα από ρουμάνικα.

Ενώ πήγα να την λούσω με σπέρμα κ είχαμε συμφωνήσει,τελευταία στιγμή σηκώθηκε κ έφυγε από το κρεβάτι,αθετώντας τη συμφωνία μας Μαλακία καλά θα μου πείτε ποιά συμφωνία σιγά να μην μου είχε πετάξει κ κανένα "Pacta sunt servanda" από πριν, muahaahahah Γλώσσα

In a nutshell, DON'T DO IT(Φαίδων) Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπία
yorkie
Global Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
11 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
228
Likes:
18.770
Πόντοι:
35.668
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 acapoeira, John.Greek, Flaros και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού