Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 32 10
Μασατζίδικα 46553
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Δευτέρα νωρίς το απόγευμα γύρω στις 16.15. Είχα αρκετούς μήνες να επισκεφτώ αυτό το μαγαζί και σήμερα βρήκα επιτέλους την ευκαιρία να έρθω και για να δώ την Φωτεινή αλλά περισσότερο να δύο τις δύο Ουκρανές που έχουν έρθει και δεν είχα δει.

Στην υποδοχή η πάντα σέξι Φωτεινή , αγκαλιές φιλιά , μου είπε ότι δουλεύουν 5 κοπέλες ,κάθισα στον μεγάλο καναπέ και περίμενα να δω τις κοπέλες , πρώτη εμφανίστηκε η Μαρία (πολυεργαλείο στο δωμάτιο) καστανόξανθη με κανονικό σώμα 2άρι συν βυζί , μετά ήρθε η Βίκυ , μελαχρινή με κανονικό σώμα ωραίο κώλο και 1,5άρι βυζί (αυτή θα ήταν η επιλογή μου αν δεν περνούσα με την Γιάννα) , στην συνέχεια ήρθε η Βικτόρια μελαχρινή μιλφ ψηλή με κανονικό σώμα και λίγο άγρια φάτσα , στην συνέχεια εμφανίστηκε η Γιάννα , καστανή με ωραίο μοντελέ σφιχτό κορμί 1.5 άρι στητό βυζί , πολύ ωραία επιδερμίδα όπως διαπίστωσα μετά , έχει και τατού κάθετα στην σπονδυλική στήλη το οποίο είδα μετα όταν γδύθηκε. Εκ πρώτης όψεως όντως είναι ωραία κοπέλα και φαίνεται ήρεμη δεν με προδιάθετε για το τι θα επακολουθήσει στο δωμάτιο σε αντίθεση με την Βικτόρια που δείχνει πιο έκφυλη .Πέμπτη κοπέλα ήταν η Κατερίνα και βρισκόταν στο δωμάτιο , μετά την συνεύρεση μου με την Γιάννα διαπίστωσα ότι πρόκειται για μια παλιά καραβάνα και ας μην την έχουν πάρει τα χρόνια , έχει φανατικό κοινό και σωματικά την είδα στα καλύτερα της . Γενικά αν και αποχώρησε η ξανθιά μιλφ Βαλέρια το ρόστερ του μαγαζιού είναι το καλύτερο που είχε από το άνοιγμα του μαγαζιού.

Η επιλογή κοπέλας ήταν σχεδόν μονόδρομος , Γιάννα... Η Φωτεινή με συνόδεψε στο δωμάτιο μου άνοιξε και μου έδωσε πετσέτα και με ρώτησε αν θέλω κάτι να πιώ. Πέρασα έκανα το ντουζάκι μου και την ώρα που σκουπιζόμουν ήρθε στο δωμάτιο η Γιάννα , μιλάει μόνο αγγλικά(πέρα από την γλώσσα της)και την βλέπεις πολύ χαμηλών τόνων . Αφού έβγαλε τα τακούνια της αλλά όχι και το φόρεμα της με ρώτησε αν θέλω και μασάζ. Της απάντησα ότι θέλω να χαλαρώσω πρώτα και ξάπλωσα μπρούμητα στο μασαζοκρέβατο. Δεν είναι πολύ ομιλητική και γενικά μιλούσε μόνο αν την ρωτούσες κάτι η της έπιανες κουβέντα εσύ για κάποιο θέμα.

Ξεκίνησε το μασάζ το οποίο ήταν μέτριο κάτι που βέβαια είχα πληροφορηθεί από πριν , μέτριο μεν χαλαρωτικό δε , φαίνεται ότι της έχουν δείξει κάποια πράγματα αλλά δεν τα έχει ακόμα τακτοποιήσει στο μυαλό της. Το μασάζ της περιορίστηκε από αυχένα μέχρι την μέση , λίγο στα μπράτσα και δειλά δειλά στα κωλομέρια . Την άφησα κάνα 20λέπτο να μου κάνει , έσκυψε στο αυτί και με ρώτησε αν έχω κοιμηθεί , όχι απάντησα και γύρισα ανάσκελα , λοιπόν θα σου πω τι θα κάνουμε της λέω , τι ρώτησε απορημένη θα ξαπλώσεις και θα σου κάνω εγώ μασάζ(δεν είναι πρώτη φορά που το κάνω σε κοπέλα σε αυτό το μαγαζί)να σου δείξω , δεν έχω πρόβλημα μου λέει . Αφού φιληθήκαμε λίγο και χαϊδευτήκαμε έβγαλε το φόρεμα που φορούσε(χωρίς εσώρουχα από μέσα )και ξάπλωσε στο κρεβάτι , πήρα λάδι και άρχισα ,της έκανα για κάνα δεκάλεπτο μασάζ σε όλο της το σώμα δείχνοντας την έμφαση που πρέπει να δίνει σε κάποια σημεία αλλά και τον τρόπο , βέβαια δεν νομίζω να μου έδινε και πολύ σημασία μίας και είχε χαλαρώσει τελείως.

Αφού της έκανα μασάζ στο κορμί της ξεκίνησα να της κάνω και στο μόνο σημείο που δεν της είχα κάνει... άρχισα να της τρίβω τα κωλομέρια και στην συνέχεια το μουνάκι της , πετάχτηκε σαν να ξύπνησε από λήθαργο και μου είπα αααα ερωτικό μασάζ...έτριβα τόσο το μουνάκι της όσο και την κωλοτρυπίδα της για αρκετή ώρα και στην συνέχεια να γλύφω και τις δύο τρυπούλες της , ειδικά το μουνάκι της ήταν ποίημα...Την έτριβα και την έγλυφα και μου είχε γίνει ο πούτσος τούμπανο και αυτή αναστέναζε , καθώς πήγα να πάρω λίγο ακόμα λάδι για να συνεχίσω όντας ακόμα ξαπλωμένη μπρούμητα με το στόμα της άρπαξε τον πούτσο μου , ανασηκώθηκε λίγο και άρχισε να με γλύφει με μανία , η πίπα της πολύ καλή βαθιά και υγρή όσο πρέπει , ήμουν που ήμουν καυλωμενος από πριν την σταμάτησα για να μην έχουμε κάνα πρόωρο ατύχημα.... Την έβαλα να ξαπλώσει ανάσκελα τώρα με το κορμί της κάθετα στο μασαζοκρέβατο και έσκυψα ανάμεσα στο πόδια της για να γευτώ πάλι το μουνάκι της καθώς και το κωλοτρυπηδάκι της που δεν τα χόρταινα , το έκανα για αρκετή ακόμα ώρα με αυτήν να αναστενάζει να τσιμπάει τις μικρές ρογίτσες της και γενικά να το απολαμβάνει.

Σταμάτησα και μεταφερθήκαμε στον καναπέ , έστρωσα πετσέτα πάνω σε αυτόν και κάθισα , γονάτισε μπροστά μου και πήρε ξανά τον πούτσο μου στο στόμα της όπου έδωσε ρεσιτάλ... πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση εγώ καθιστός στην άκρη του καναπέ όπου της είπα να με καβαλήσει...το έκανε , καρφώθηκε δυνατά και βαθιά πάνω στον πούτσο μου και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει με μανία πάνω σε αυτόν , εγώ χούφτωνα τα βυζάκια της και αυτή τώρα είχε πιάσει με τα χέρια της τον λαιμό μου και έκανε κυκλικές κινήσεις με την λεκάνη της στον πούτσο μου , συνεχίσαμε για λίγο έτσι σε αυτήν την στάση ανταλλάσσοντας και γλωσσόφιλα .Σηκώθηκα την πήρα μαζί μου γύρισα και την τοποθέτησα ανάσκελα στον καναπέ , της σήκωσα τα πόδια και άρχισα να την γαμάω δυνατά και με μανία , σταμάτησα για να την γλύψω και άλλο , ξαναμπήκα μέσα της τώρα την γαμούσα σε πιο αργούς ρυθμούς αλλά με πιο βαθιές διεισδύσεις και συνεχίσαμε έτσι μέχρι που τελείωσα . Με έπιασε από το κεφάλι με τράβηξε και άρχισε να με φιλάει.

Σηκώθηκα και μπήκα για μπανάκι , αυτή άρχισε να συγυρίζει ενώ μου έκανε εντύπωση ότι αφού κάναμε ότι κάναμε στο δεύτερο μέρος με αυτήν να είναι πολύ καυλιάρα όταν τελειώσαμε σαν να γύρισε πάλι κάποιον διακόπτη και ήταν πάλι ήρεμη σαν να είναι άλλος άνθρωπος μέχρι να ξεκινήσει το γαμίσι. Τέλειωσα το μπανάκι μου και με περίμενε με ανοιχτή την πετσέτα για να με σκουπίσει , μπήκε και αυτή για μπάνιο , βγήκε με ευχαρίστησε και έφυγε από το δωμάτιο. Την ώρα την κάλυψα όλη στο δωμάτιο , από κει και πέρα για μένα είναι μία από τις πιο ωραίες κοπέλες που υπάρχουν αυτή την στιγμή στα ελαιοτριβεία , στο σεξ είναι μεγάλη καύλα , αν φτιάξει και το κομμάτι του μασάζ θα είναι σούπερ.
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 21, 2016
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.812
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Νοεμβρίου, 2016
Καλά έκανες και πήρες Γιάννα που παρά την ηρεμία της είναι πολύ δοτική παρά την Βικτώρια που για μένα είναι καλή στο σαλονάρισμα αλλά μέσα διεκπεραιωτική και βιάζεται να σε ξεπετάξει...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1