Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Κυριακής προς Δευτέρα , μετά από βόλτα σε καμιά 15αρια σπιτάκια στο Μεταξουργείο γύρω στις 01.50 βρέθηκα εδώ , ανέβηκα την σκάλα με υποδέχτηκε μια τσατσα που δεν την έχω δει ξανά σε αυτόν τον οίκο και με πληροφόρησε ότι εργάζεται καινούργια κοπέλα . Περίμενα λίγο , μετα από λίγο εμφανίστηκε στο σαλόνι μια μελαχρινή κοπελίτσα παχουλή με 2,5 συν βυζια(γεμάτα και στητά όπως είδα στην συνέχεια στο δωμάτιο), πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό και 69 .

Αποφάσισα να την δοκιμάσω , βγάζοντας λεφτά για να πληρώσω κατευθυνόμουν προς το δωμάτιο που συνήθως περνάω σε αυτόν τον οίκο(στο δωμάτιο που έχει την ντουζιέρα μέσα για όσους δεν ξέρουν τα δωμάτια), εεε όχι σε αυτό το δωμάτιο μου λέει η τσατσα , αυτό είναι στα 30 ευρώ...απορημένος την ρώτησα γιατί? Αφού το σκέφτηκε λίγο απάντησε ότι δεν αφήνει το αφεντικό ...σε αυτό το δωμάτιο είναι για πιο πολύ ώρα και κάτι άλλες μαλακίες...της απάντησα ότι σε άλλους οίκους πέριξ της Λιοσίων έχουν και εκεί δωμάτια σαν και αυτό και ακόμη καλύτερα επίσης με ντουζιέρα και δεν χρεώνουν έξτρα και ότι δεν είναι η πρώτη φορά που θα περνούσα σε αυτό το δωμάτιο.. Τέλος πάντων πλήρωσα και πέρασα στο δίπλα δωμάτιο.

Φρεσκαρίστηκα και περίμενα την Ελένη , μετά από λίγο ήρθε στο δωμάτιο , είπε ότι είναι από Αλβανία 22 ετών , την ρώτησα πόσο καιρό δουλεύει και είπε εδώ δυο μέρες , πριν από ότι είπε δούλευε στην Κρήτη. Έβγαλε το σουτιέν και αποκαλύφτηκαν τα πολύ στητά και γεμάτα βυζιά της...αρχικά μου φαινόντουσαν σαν ψεύτικα αλλά τελικά δεν ήταν , ασχολήθηκα λίγο με αυτά και ξάπλωσα , ξεκίνησε να με φιλάει σε λαιμό και στήθος για αρκετή ώρα και γενικά δεν βιαζόταν ,στην συνέχεια κατέβηκε πρός τα κάτω , της είπα να βγάλει και το στρίνγκ της , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της ενώ εγώ με τα δάχτυλα μου έπαιζα το μουνάκι της , πίπα βαθιά , καλή με μεγάλης διάρκειας .

Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση της είπα να στηθεί ανάσκελα , αφού για λίγο έγλυψα το μουνάκι της μπήκα μέσα της , καλή συμμετοχή βρήκαμε ρυθμό και αρχίσαμε να ανταλλάσσουμε γλωσσόφιλα , αν και είναι μια στάση που δεν την προτιμώ για πολύ ώρα αυτήν την φορά έκατσα αρκετά λεπτά , αλλαγή στάσης της είπα να στηθεί στα τέσσερα , καλό στήσιμο αν και σε αυτή την στάση φαινόταν λίγο η κοιλιά της , άντεξε και σε ποιους δυνατούς ρυθμούς γενικά ήταν δεκτική και καθόλου βιαστική , την ρώτησα αν τα παίρνει στο στόμα και απάντησε ότι τελειωτικό στο σώμα η στήθος...(το στήθος δεν είναι σώμα???) Της είπα να στηθεί πάλι ανάσκελα έβγαλα το προφυλακτικό που παίζοντας τον πούτσο μου έχυσα στις βυζάρες της. Σηκώθηκε σκουπίστηκε , μιλήσαμε λίγο μου είπε ότι η Αντριάνα θα δουλεύει πρωί και αυτή 17.00-05.00.

Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω από τέταρτο και γενικά ήταν μια καλή συνεύρεση που δεν θα με χάλαγε και μια επαναληπτική.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 21, 2016
Όνομα κοπέλας
Ελένη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.632
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού