Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 23 10
Μασατζίδικα 68032
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δοκιμάζοντας το διαφορετικό, έμεινα με πολύ καλή εντύπωση. Ένας αρκετά καλός λόγος για να γράψω κριτική.

Χωρίς ραντεβού και συνεννόηση πέρασα από το μέρος και στάθηκα τυχερός. Η Ειρήνη είναι αυτό ακριβώς που περιγράφουν και πιο κάτω, μια ψηλή μαυρομάλλα κοπέλα στα 40. Από την κουβέντα φάνηκε έξυπνο άτομο και σοβαρό σε αυτό που κάνει. Μεγάλο συν. Πέρασα μέσα και αφού έκανα ένα φρεσκάρισμα ξάπλωσα για να απολαύσω το μασάζ, το οποίο ήταν εξαιρετικό, διάρκειας μισής ώρας περίπου. Το δεύτερο μέρος ήρθε με αυθόρμητο τρόπο και χωρίς βιασύνες, σαν να μην ήταν στο πρόγραμμα κάτι που μου άρεσε πολύ. Η μάλαξη όλου του σώματος και τα χάδια τον είχαν κάνει τούρμπο, και περάσαμε σε ένα ωραίο και βαθύ τσιμπούκι με γλείψιμο στις μπάλες. Μετά ανέβηκε από πάνω. Για τους "χοντρούς" έχω να πω ότι θα γουστάρετε την στενότητα της. Μετά από σκαμπανεβάσματα μου ζήτησε να την πάρω πισοκολλητό στα όρθια για να μπει καλύτερα μέσα της... και μετά από λίγο ήρθε το τέλος.

Η Ειρήνη είναι από τα πιο σοβαρά κορίτσια που έχω γνωρίσει στον χώρο και πραγματικά αξίζει την εμπειρία. Όπως ειπώθηκε και παλιότερα, δεν έχει το αψεγάδιαστο σώμα, κάτι που το λέει και η ίδια, αλλά δεν μπορώ να πω ότι έχει κάτι το απωθητικό πάνω της. Από ότι κατάλαβα, αν είσαι εντάξει, χαλαρός, και ξέρεις να κάνεις μια κουβέντα περί ανέμων και υδάτων χωρίς να είσαι απότομος, αγενής και να βιάζεσαι, θα περάσεις πολύ καλά. Νομίζω ότι δεν προσποιείται καθόλου, και το γουστάρει πολύ αυτό που κάνει.

Σίγουρα θα ξαναεπισκεφτώ, έχω περιέργεια να δοκιμάσω το διπλό, κάτι που δεν ήταν δυνατό μιας και ήταν μόνη της.
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 19, 2016
Κόστος συνάντησης
30
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Μέλος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Πρυτανης, VAZO34

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού