Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 204 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εγω εδω μεσα ποτε δεν το επαιξα μπουρδελιαρης..Λύπηπουτανιαρης ναι,μπουρδελιαρης αν και θα ηθελα,οχι..
Η αληθεια ειναι οτι σε μπουρδελο για να γαμησω ειχα παει 2 φορες,μια στα 14 για την πρωτη μου φορα, και μια οταν ημουν φοιτητης,Φυλης και τις δυο φορες.Ολο ομως και γυροφερνα,τσαρκες, κυριως για πλακα, αλλα και πολλες φορες εκανα να μπω δωματιο αλλα ολο και κατι με κραταγε απο εξωΜαλακίαΜαλακίασυν οτι ολο αυτο το χρονικο διαστημα δεν εχω στερηθει ποτε το σεξ.θα πει καποιος οτι αυτο δεν εχει σχεση,μπορει να γαμας γκομενες και πουτανες ταυτοχρονα,το ενα δεν αναιρει το αλλο,και δικιο θα εχει..Καπέλο
Οδηγουμενος λοιπον απο τους προσωπικους μου 'δαιμονες',κατεβηκα χτες βραδυ Μεταξι,αυτη τη φορα για να μπω δωματιο..
Εχοντας αμφιβολιες απο πριν για το αν θα μπορεσω να λειτουργησω στα πλαισια του δεκαλεπτου,επελεξα συνειτητα τη βραδυνη βαρδια,για οσον το δυνατο λιγοτερο κοσμο και καθημερινη για τον ιδιο λογο..κανω λοιπον μια 20λεπτη τσαρκα και λεω θα επιλεξω οχι απαραιτητα την πιο ομορφη αλλα αυτη που θα με καυλωσει περισσοτερο..Αυτη λοιπον ηταν η Ντιανα,μια ψηλη ξανθια Ρωσιδα,με μετριοκαλο προσωπο,τα βυζια της,την κωλαθρα της και την απαραιτητη κοιλουμπα..ανακοινωθηκε full προγραμμαΝαι!Ναι!ολα αυτα σε συνδυασμο με τη συμπεριφορα της,που εδειχνε επαγγελματισμο και οχι διαθεση ξεπετας με εκαναν να ξαναπερασω με σιγουρια..
Πηρα μια βαθεια ανασα,και ανεβηκα τα σκαλοπατια.Για τους πιο πολλους απο εδω που γαμανε συχνα πυκνα στα μπουρδελα αυτο ειναι ευκολακι,για μενα που ναι μεν γαμαω εκτος αλλα ειχα να μπω σε δωματιο 15 χρονια,οχι και τοσοΝτροπή
Η τσατσα πολυ ευγενικη και σωστη,της εδωσα 10 ευρω και διαλεξα δωματιο..μπηκα μεσα,εβγαλα μονο παντελονι και παπουτσια και περιμενα στην καρεκλα σκεφτομενος αν θα μου σηκωθειΧμμμ;
Η Ντιανα μπηκε μετα απο 5 λεπτα..αμεσως της εκανα ξεκαθαρο οτι η πουτσα μου εκεινη τη στιγμη μετα βιας διακρινεταιMoney MouthMoney Mouthκαι οτι θα πρεπει αυτη να τη σηκωσειΕμμμμπραγματι μου ειπε χαλαρα να ξαπλωσω και οτι αν θελω κατι να το ζητησω.αρχισε ενα γυμνο τσιμπουκι που ναι μεν δεν ηταν λαρρυγωτο αλλα σε συνδυασμο με το οτι εκανε περασμα απο τα αρχιδια αλλα και σαλιωνε την τσαπου,συν οτι την ιδια στιγμη της δαχτυλιαζα με ανεση την μουναρα με εκαναν να αποκτησω μαι 80αρα στυση και να της ζητησω καποτα.την εστρωσα κατω και αρχισα να τη γαμαω με σκεψη να την γυρισω σε πολυ λιγο στα 4 για να παρω κωλοτρυπιδι.
Και τοτε μετα απο μερικες πουτσιες εγινε το μοιραιοΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!η πουτσα αρχισε να μαραινεταιMoney MouthMoney MouthMoney Mouthτον ετριψα λιγο στο μουνι της μπας και αλλα μηδενΚεφάλι σε τοίχο!της λεω αν μπορει να μου τον σηκωσει με τσιμπουκι ξανα μπας και αδειασω και με δεκτικοτητα ξαναρχισε το μπουκι.επεδειξε υπομονη και θεληση να με ανακουφισει αλλα η τσαπου παρεμενε μαραμενο κατσανοMoney Mouthουτε το μυαλο βοηθουσε..μετα το 10λεπτο η υπηρεσια της ειπε 'ελα κοριτσι μου',πρεπει να ειχαν μαζευτει αρκετοι πακησες απο εξωMoney Mouth και αυτη της ειπε'δυο λεπτα,περιμενε',μπας και με τελειωσει.αφου ειδα οτι δεν προκειται ουτε τωρα της ειπα ευγενικα οτι δεν φταιει και οτι μπορει να πηγαινει..ακομη και τοτε δεν την εκανε βιαστικα αλλα ειπε οτι 'κριμα,που χαλασες τα λεφτα και δεν τελειωσες',και αν με απασχολει κατι η αν εχυσα πιο πριν..οταν εφευγα με χαιρετησαν και οι δυο και γενικα δεν με εκαναν να αισθανθω ασχημα η να εχουν καποιο τουπε η να κοροιδεψουν.Θεωρω τη συγκεκριμενη κοπελα επαγγελματια και οτι υπαρχει πολυ καλη σχεση τιμης-αποδοσης.Τουλαχιστον ετσι φερθηκε με εμενα..
Βγηκα στην μαγικη αδεια Αθηνα και περπατησα πηγαινοντας με τα ποδια σπιτι αναλογιζομενος την μετεπειτα πορεια μου στο Μεταξουργειο και πως δε θαχω το ιδιο φαινομενο..πηγα σπιτι,τραβηξα μια καλη μαλακιαΝαι!σκεφτομενος την συνευρεση(!!)και κοιμηθηκα..ΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 22, 2016
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, 968, dodinos και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2016
Φλώρε
Ν
νώντας
22 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι να γινει ρε μαγκα,δεν γινεται να ειμαστε ολοι γαμιαδες σαν εσεναMoney Mouth
25 Νοεμβρίου, 2016
Από Μεταξουργείο βρήκες και συ να κάνεις το come back βρε φίλε;Δεν δοκίμαζες καμιά Φυλής που είναι πιο ανθρώπινη;
05 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΚαπέλοΚαπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4