Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καλησερα κ απο εμενα.νεος στο φορουμ αλλα οχι τοσο νεος στις τσαρκες!επισκεψη στην θεια σονια λοιπον,με σκοπο να την ξεκολιασωΘυμόςΜεγάλο χαμόγελο !!νωριτερα αδειασα με μια πιπα στο μεταξυ κ να μαι στην σονια!!τησ διεφκρινιζω οτι θελω κωλο κ αρχιζει ναι μωρακι μου οτι θες!!ερχετε λοιπον,αρχιζει σουπερ πιπα με σκοπο να χυσω, ελα ομως ποθ ειχα αδειαση πριν 10 λεπταΧαμόγελοΧαμόγελοκ με αρχιζει,μωρο μου με τετοια πουτσα δεν γαμας κωλο,θα κανω να κατσω 1 μηνα κ κατι τετοιαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο,με τα πολλα της λεω ελα,σιγα σιγα κ κατι τετοια κ την ψηνω κ αφουτην εχω ζεστανει κ ενω μπαινει ουτε το μισο καβλι μεσα,τις σκαω 2-3 καλες πουτσιες,αρχιζει να τσιριζει κ σηκωνετε κ με αρχιζει στα μπινελικιαΜαλακίαΜαλακία κ φευγει!!Μαλακίαβγαινω κ εγω εξω,αρχιζω τα καντηλια,παιρνω κ το 20αρι με τα χιλια ζορια κ δρομο!!μαυρο στην καργιολα !!! ηθελα να αναφερω το σκηνικο,με σκοπο ,οτν δεν μας κανουν την δουλεια μας,θα επιστρεφονται ολα τα χρηματα!!
*η τσατσα φευγωντας μου ειπε,αν εσυ εισαι μαυρος η κοπελα ειναι ασπρηΝαι!Ναι!Ναι!τρελλαααααα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
21 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
24
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 targetass, Duke Nukem, HONDACRV και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Νοεμβρίου, 2016
Χμμμ;Χμμμ; Ρε φιλε Γεματε, δεν εχω δει την πουτσα σου, προφανως την εχεις μεγαλη...Νομιζω οτι πρεπει να δειχνουμε λιγο κατανοηση και να σεβομαστε οσο μπορουμε τις κοπελες που κανουν τη δουλεια που μας κανει χαρουμενους. Αναμεσα στους 1000 που παμε να γαμησουμε και να ευχαριστηθουμε, υπαρχουν 5-10 που πανε να βγαλουν το αχτι τους λες και οι γυναικες ειναι σκλαβες...Για να σηκωθηκε και να εφυγε και να εβριζε, (νομιζω...) προφανως και θα πονεσε....και πιστευω πως το ξερεις και επισης πιστευω πως ξερεις πως εκανες μαλακια... Ανθρωπος ειναι οχι φουσκωτη κουκλα...Λιγος σεβασμος δε βλαπτει κανεναν...ΚαπέλοΚαπέλο
22 Νοεμβρίου, 2016
Μαύρο πρέπει να φάς εσύ και είναι καιρός εσύ να αποσυρθείς με τις Μαλακία που κάνεις.Μαύρο στον μαλάκα λοιπόν και όχι στη Σόνια....!!!Έχουμε γαμήσει ένα σωρό πουτάνες αλλά όταν βλέπουμε οτί ζορίζονται δεν τις κοπανάμε με κινδυνό να τις κάνουμε ζημιά μην υπολογίζοντας τίποτα.Το οτί η άλλη είναι πουτάνα και σε ανέχεται επειδή την πληρώνεις,δεν σημαίνει οτι μπορείς να κάνεις ότι γουστάρεις.Μου αρέσει κιόλας που σου δώσαν τον εικοσάρικο πίσω,που έπρεπε να ήταν 2-3 νταβατζήδες εκεί και να σου δώσουν ένα γερό χέρι ξύλο για να συνέλθεις λίγο.Άκου σου δώσαν και τα λεφτά πίσω και έβριζες κιόλας;Είσαι και απο πάνω!!!Κάτι σαν και του λογου σου χαλάνε την πιάτσα και μετά λέμε γιατί μερικές τάνες ειναι μεσα στη ξινίλα!!!Όλα αυτά βέβαια εάν είναι αληθινή η κριτική σου και δεν έχει τον σκοπό της......
Κεφάλι σε τοίχο!
22 Νοεμβρίου, 2016
Η Σόνια μπορεί να έχει ιδιοτροπίες, αλλά είναι έντιμη και στον αγώνα ούτε κλέβει, ούτε προσπαθεί να
κάνει πονηριές. Θεωρώ ότι εδώ είσαι πολύ άδικος.
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
22 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα συμφωνω απολυτα και χαιομαι που δεν ειμαι ο μονος!!!
22 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μα τι λέτε ρε παιδιά είστε σοβαροί;Μόλις πρόσφατα μάθαμε ότι το να πονάς και να ξεκωλιάζεις τις κοπέλες είναι όχι απλά δείγμα ανδρισμού αλλά μαγκιά και όμορφο!Αύριο να δείτε πως θα γεμίσει η κριτική με like!Έτσι πρέπει...
22 Νοεμβρίου, 2016
Δε πρεπει να πιεζουμε καταστασεις,ανθρωπος είναι κι αυτή.Απλως δε τηρηθηκαν τα συμφωνηθεντα,πηρες τα χρηματα σου μετα από επιμονη σου,πολύ καλα επραξες.Οσο για την Ευα την εχω παρει στο Φυλης το στεναχωρο υπογειο που τη πρωτοειδα,στο Βεργας,στο Αλκιβιαδου.Εκει την εχω παρει εγω,νομιζω δουλευε και Διδυμου.Και παντα είναι ιδιοτροπη,τωρα θα τη μαθουμε;Θυμαμαι ότι παλια ζητουσε και της τα εδιναν! μερικοι 40 ευρω για εξτρα υπηρεσίες.40 ευρω στο μπουρδελο του 20αρικου.Δικαιωμα της,ο καθενας ότι θελει ζηταει, προσφορα και ζητηση.Αλλα όχι και να βγαινει από πανω.
22 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

της ξηγηθηκα απο την αρχη οτι θελω κολο!οσο για την πουτσα μου,ειναι σε κανονικα επιπεδα!η σονια ειναι πονηρη κ προσπαθει να σε τελειςση με πιπα
22 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εσυ χαλας την πιατσα ρε φλορε που πασ εκει για να αγαπησεις!!ΜαλακίαΜαλακίαεγω παω να γαμησω κολο κ μονο αυτο με νοιαζει
22 Νοεμβρίου, 2016
δεν φερθηκες καλα στην κυρια
23 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευγε!Προσκύνημα
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2