Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 107 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αφου η Βικτωρια δεν εκανε την εμφανιση της απότι με ειπε η τσατσα,πηγα στο διπλανο studio που δουλευε η Ελενα και απο την μια συνευρεση στο παρελθον ειχα περασει καλα.
Περασα με το απλο 40€,κοσμο δεν ειχε και μετα απι λιγη αναμονη ηρθε το μωρο.
Επεσε κατευθειαν στην αγκαλια μου και εγω αρχισα να πασπατευω το σεξι με καμπυλες κορμι της.Ασχοληθηκα αρκετα με τα βυζια της ενω αυτην με χαιδευε απαλα τον πουτσο που ειχε γινει πετρα.Με ξαπλωσε και ξεκινησε να με φιλαει σε ολο το κορμι,επικεντρωθηκε στις ρωγες μου αρκετα,ενω μου προσφερε και ισπανικο και τον χτυπουσε με πολυ ναζι στα βυζακια της.
Περασμα καποτας σαν καλτσα και ξεκινησε μια πολυ καλη πιπα,που αυξανε το ρυθμο σταδιακα,με πολλα deep, μπουκωματα στα μαγουλα της,φτυσιματα και προστυχο κοιταγμα στα ματια.
Στο σεξ εγιναν δυο στασεις,καθως το φορτιο ηταν μεγαλο και δεν μπορεσα να αντεξω για πολυ.Πρωτα ανεβηκε απο πανω οπου κουνηθηκε και με δικη μου παροτρυνση σε πολυ γρηγορο ρυθμο και στη συνεχεια την ξαπλωσα και συνεχισα το γρηγορο ρυθμο,με την Ελενα να με ριχνει χαστουκακια στο κωλο μου κσι να με παρακαλαεινα την σκισω και να βγαζει πολυ σεξι κραυγες.
Μετα απο λιγο ηρθε και το τελος με το μωρακι να με τραβαει οσο πιο πολυ μπορουσε μεσα της μεχρι να στραγγισω κσλα.
Ηταν μια πολυ καλη συνευρεση,με την Ελενα να δειχνει πολυ διαθεση να σε ευχαριστησει και παντα με το χαμογελο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 20, 2016
Όνομα κοπέλας
Έλενα
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kikirikou69(1)

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2016
Aδερφε ποια ΕΛΕΝΑ ειναι αυτη? καινουριο φρουτο?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1