Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 204 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα συναγωνιστές,είναι η πρώτη μου κριτική αν και είμαι μέλος χρόνια και με έχετε βοηθήσει πολύ στις καταδρομές που κάνω.
Επίσκεψη σήμερα 20 Νοεμβρίου γυρω στις 8 παρά. Ανακοινωθηκε απο την τσατσα απλο πρόγραμμα και 69.Λοιπόν το κορίτσι η Άντριαν είναι μια μικρή μελαχρινή πετιτ από το κισιναου,το σαλοναρισμα σχεδόν ανύπαρκτο βγηκε χαμογελασε το ειδα πετιτ εαν και ειχα διαβασει την κριτική του συναγωνιστή πιο κατω ειπα να παω μπας και βελτιώθηκε. Μπααα αυτα και χειροτερα,το κοριτσάκι σαν να ειχε πιει το αμίλητο νερό, και εντελώς αδιάφορο.Γεια σου τις λεω πως σε λενε γιατι εξω δεν ειπαν το ονομα σου,Αντριαν μου απαντά από κισιναου,α μπράβο βγάζει καλά κορίτσια το κισιναου,εσύ είσαι καλό κορίτσι τις λεω?Δεν παντησε. Ξαπλώνω και τσουπ κατευθείαν σε πεσμένο μόριο προφυλακτικό,τι κάνεις ρε συυυ είπα κοιτάζοντας το ταβάνι,βγάζει την τσίχλα που μασούσε και την κρατησε στην χούφτα του αριστερού της χεριού και άρχισε μια κάτω του μετρίου πιπουλα και με βοηθεια του δεξιου της χεριου γιατι στο αριστερο κρατουσε την τσιχλα απο χρυσάφι και δεν ηθελε να την πεταξει!Πέρασμα απο μπάλες για πολύ λιγο. Με τα ζόρια υπηρξε κινητοποίηση του πεους και αφου της ειπα να βγαλει το βρακακι της ωστε να βλεπω απο τον καθρέπτη τιποτα μπας και μας σηκωθει. Υστερα απο κανα 2λεπτο μου εγινε μελάτος και άρχισε να παίζει και δοντι στην πιπα λεω να η ευκαιρια να μπω μεσα της και να ξεμπερδευω!Την σηκώνω και την ξαπλώνω ανάσκελα χωρίς κουβεντα μην μου πεσει παλι,κανει μια να πιασει το λιπαντικο και με το αριστερό ξαναβάζει την ιερη τσιχλα που κρατουσε στο στομα της.Λιπαντικο?μισο κιλο, αέρας εμπαινε,αερας εβγαινε.Προσπαθουσα να χυσω σε ιεραποστολικο εγω και αυτη ανασκελλα εκανε και φουσκες με την τσιχλα!!Προσκύνημα και δεν φταναν οι φουσκες τις εσκαγε κιολας μες το αυτι μου!Την γυρναω στα 4 και του δινω και καταλαβαινει,αου αου αου εκανε,α μιλας ματακια μου? της ειπα...Τελος την γυρναω στο πλαι και μετα ζόρια ήρθε το τέλος.Το κορίτσι δεν καταλαβε οτι ειχα τελειωσει,παρέμεινε στο πλαι κοιτώντας τα σεντονια και συνεχιζε να κανει φουσκίτσες. φινις τις κανω, σηκωθηκε πηγε στο νιπτήρα εριξε λιγο νερο στη μουνα της σκουπίστηκε με μισό κιλό χαρτί και το ρολο τελειωσε!Μαλακία Τις λεω ολο το πηρες, να πεις στην τσατσα να μου φερει,ΟΚ μου απαντησε.Κοριτσακι μου αφου δεν γουσταρεις τραβα σε κανα Επαλ , βγαλε κανα νυχτερινο και γίνε κάτι άλλο Κεφάλι σε τοίχο! Μαυροοο στο κορίτσι ,δεν μαθαίνει γιατί δεν θελει Τελος! Η τσατσά δεν ενόχλησε στον 12 λεπτο περιπου αγωνα , και μου εφερε το χαρτι στα μπαμ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
orbital80
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
53
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, fouxter και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 22 Νοεμβρίου, 2016) 21 Νοεμβρίου, 2016
Ακριβώς όπως τα γράφεις είναι,την έχω δοκιμάσει δύο φορές μήπως βελτιώθηκε από τότε που άρχισε να δουλεύει,δεν μπορεί και δεν θέλει...
22 Νοεμβρίου, 2016
Οπως τα λες τυπε, παλι καλα που δεν μιλουσε στο κινητο την ωρα που την πηδουσες..Τραγικη..Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2