Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 554 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Παρασκευής πρός Δευτέρα στις 01.15 . Βόλτα σε καμιά δεκαπενταριά σπιτάκια μέχρι που βρέθηκα εδώ. Η υπηρεσία με ενημέρωσε ότι δουλεύουν δύο κοπέλες μια Ρουμάνα και μια Μολδαβή . Η κοπέλα από την Μολδαβία ήταν η Χριστίνα , ξανθοκάστανη με γυαλάκια ,κανονικό σώμα 2.5άρια βυζιά, που όπως έχω ξαναγράψει πρόκειται για την Χριστίνα με το Σμυρνέικο τσιμπούκι από την Τουρκία όπως είχε πει η τσατσα όταν την είχα πάρει στο Φιλιππίδου 11α. Την άλλη την κοπέλα την είχα δει άλλη μια φορά πριν 3 βδομάδες αλλά δούλευε στο ισόγειο.

Κάρλα μελαχρινή νταρντανοχοντρούλα με 3άρια ελαφρώς πεσμένα βυζιά , όπου στο αριστερό έχει και ένα τατού . Ήρθε μπροστά μου τούρλωσε την κωλάρα της και η υπηρεσία της την χούφτωνε και με προέτρεπε να κάνω και εγώ το ίδιο .Μετά αυτή κάθισε στα πόδια μου και μου είπε να χαϊδέψω τα βυζιά της. Η Χριστίνα είχε μουτρώσει που δεν ασχολούταν κάνεις με αυτή ,ενώ μούτρωσε ακόμα περισσότερο όταν η υπηρεσία με ρώτησε με ποια θέλω να περάσω και εγώ αυθόρμητα απάντησα ... με την Χριστίνα πάντως όχι αφού σε άλλο μαγαζί που την πήρα δεν ήταν καθόλου καλή... Απάντησα ότι θα δοκιμάσω την Κάρλα και ελπίζω να μην είναι σαν την άλλη...Καλή είναι θα δεις είπε η υπηρεσία.

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , δεν άργησε να έρθει μίας και δεν είχαν κανέναν άλλο πελάτη. Με ρώτησε με σπαστά ελληνικά και την βαριά φωνή που έχει αν είμαι Έλληνας , έγνεψα καταφατικά και συνέχισε λέγοντας ότι τους Έλληνες τους συμπαθεί...φυσικά της απάντησα χαμογελώντας , είπε ότι είναι 23 ετών. Της είπα να μην ξαπλώσει και να στηθεί πλάτη πρός τα εμένα και αυτή να κοιτάει τον καθρέπτη. Πήγα από πίσω της και άρχισα να χουφτώνω τα βυζιά της , αρχικά έτριψα το μουνάκι της πάνω απλό το εσώρουχο και στην συνέχεια της έβγαλα το στρίνγκ. Αυτή καθόταν όπως της είπα χωρίς να κάνει κάτι.. της είπα να χαλαρώσει , άρχισα να τρίβω τον πούτσο μου στα κωλομέρια της μέχρι που άρχισε να μου σηκώνεται , αυτή γύρισε και έσκυψε να τον πάρει στο στόμα της αλλά εγώ την σταμάτησα , της είπα να μείνει όπως είναι και έσκυψα και έγλυψα για λίγο το μουνάκι της , της έβαζα χέρι τόσο σε αυτό όσο και στην κωλοτρυπίδα(δεν την δίνει)της και αυτή καθόταν ,είναι πολύ δεκτική και υπάκουη.

Ξάπλωσα στο κρεβάτι και της είπα να έρθει , χωρίς να βγάλει τα τακούνια της με πλησίασε και άρχισε να με φιλάει στο στήθος ενώ με χάιδευε ανάμεσα στα μπούτια , μετά έπιασε τον πούτσο μου με το χέρι της και πλησίασε το κεφάλι της σε αυτόν. Αφού για λίγο τον κοίταζε τον πήρε στο στόμα της , η πίπα της μέτρια με αρκετό χέρι και μερικές φορές με δόντι . Της είπα να μου γλύψει τα αρχίδια και το έκανε.

Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση την πήρα πισωκολλητά στα όρθια , αρχικά δεν βολευόμασταν αλλά στην συνέχεια βρήκαμε καλό ρυθμό , μετά από λίγο της είπα να στηθεί στα τέσσερα στην πολυθρόνα , πήγα από πίσω της μπήκα μέσα της και της είπα να κουνηθεί μπρος πίσω στον πούτσο μου , ήταν αρκετά άγαρμπή αρχικά αλλά στην συνέχεια όλα οκ , ανέλαβα δράση έγω και άρχισα να την παίρνω σε δυνατούς ρυθμούς αλλά αυτή αποδείχτηκε σκυλί του πολέμου , μούγγριζε και αναστέναζε και δεν φαινόταν να προσποιείται , μετά από λίγο άρχισε να μου λέει να την πάρω πιο δυνατά και πιο γρήγορα...Τρίτη στάση της είπα να ξαπλώσει ανάσκελα στο κρεβάτι , σε αυτή την στάση όσο την γάμαγα άρχισε να με γλωσσοφιλιάζει και φυσικά ανταποκρίθηκα, συνεχίσαμε έτσι μέχρι που της είπα να μου τον πάρει πίπα να χύσω , μου ξεκαθάρισε ότι δεν κάνει τελειωτικό στο στόμα...και να χύσω στα βυζιά της , οκ της απάντησα , έβγαλα το προφυλακτικό και πήγα από πλάι της , της έδωσα τον πούτσο μου στο στόμα της , άρχισε να με γλύφει , τώρα το έκανε κάπως καλύτερα από πριν που μου πήρε πίπα , όταν ένιωσα ότι πάω να τελειώσω πήγα να βγάλω τον πούτσο μου από το στόμα της και να στοχεύσω τις βυζάρες της αλλά αυτή τελικά δεν με άφησε να τον βγάλω από το στόμα της και με ρούφηξε μέχρι που με στράγγιξε...

Σηκώθηκε πλύθηκε με χαιρέτησε και έφυγε. Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 15 λεπτά , εμφανισιακά μέτρια και θα πρέπει να σου αρέσει ο σωματότυπος , πίπα μετριότατη αλλά πολύ δεκτική και υπάκουη και με θέληση να σε ευχαριστήσει , καλή κατάθεση αλλά για μία φορά . Βγαίνοντας κλασσικά η υπηρεσία με ρώτησε πώς σου φάνηκε η Κάρλα μας , απάντησα από την Χριστίνα πολύ καλύτερη και καληνύχτισα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 19, 2016
Όνομα κοπέλας
Κάρλα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.634
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Νοεμβρίου, 2016
Είσαι ωραίος,καύλωσε η γκόμενα και βγήκε εκτός προγράμματος που τα πήρε στο στόμα!Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1