Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 294534
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ΝΤΑΝΙΕΛΑ ΜΙΑ ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΗ ΣΕΞΟΒΟΜΒΑ

ο εγκληματιας επιστρεφει στον τοπο του εγκληματος. Μετα την φολα που εφαγα απο το διδυμο Χαρα(τσατσα)/Ντορινα(πουτανα) επεστρεψα στο 36 ωθουμενος απο τις παλιες καλες αναμνησεις.
Παρκαρα ανετα, λογω ημερας (κυριακη). Μου ανηξε η ρεσεπτιονιστ κ. Ελενη. Μου παραπονεθηκε οτι χαθηκα. Δεν φταιω εγω ολο τις ιδιες φερνετε. Τα κοριτσια της βραδυνης θα επρεπε να εναλλασονται με αυτα της πρωινης-απογευματινης για να εξυπηρετουνται και οι πελατες που δεν εχουν αδεια βραδυνης εξοδου.
Μου παρουσιασε το κοριτσι-πεταλουδιτσα της νυχτας:
Αφρατο πιπινι
Ωραια φατσουλα (στομα, ματια)
Βυζια 3αρια φυσικοτατα με οχι πολυ τονισμενες ρωγες
Μεση δακτυλιδι
Κωλος για προσγειωση φουτσοπλανου.
Μπουτια σμιλεμενα ζουμερα που καταλληγουν σε ωραιες γαμπες.
Βελουδινη, μελαχροινη επιδερμιδα
Μυρωδια ευχαριστη.
Σαλοναρισμα κομματι ντροπαλο
Η εξηγηση εγινε: ολα εκτος πρωκτικο.
Με τη κυρια Ελενη δεν ειχα ποτε προβλήματα (οπως και την κυρια Μπετη). Απο τις καλυτερες ρεσεπσιονιστ/υπηρεσιες, για να μη μπω οι καλυτερες
Ηλθε στο δωματιο γρηγορα (προλαβα να ντουζαριστω) και αρχισαμε ορθιο μπαλαμουτι. Πηρα το μυρωδατο στριγκακι της και τπ φορεσα κολαρο. Η μυρωδια της με εφτιαξε. Καταλαβα, μου λεει, δεν καταλαβες τιποτα αγγελουδι μου της λεω...
Φιλακια δινει αλλα οχι με γλωσσα. Αξιζουν ομως γιατι εχει βελουδινα χειλη.
Συνεχισαμε με αγκαλιες και ισπανικο στπ κρεβατι. Το κορμακι της σε κανει να θες να την δαγκωσεις. Περασε στη ακαποτη. Πηγε να ξεκινησει δυναμικο τσιμπουκι, της ειπα σιγα-σιγακαι το γυρισε σε αισθησιακο με ερεθισμο του κοκκινου κεφαλιου, παιξιμο της γλωσσας και διαμηκη γλυψιματα. Καποια στιγμη πηγε να σταματησει γιατι φοβηθηκε μη της τα δωσω στο στομα. Μη φοβασε της ειπα, ειμαι 60 χρονων και ξερω τι κανω. Συνεχισε στο ιδιο αισθησιακο στυλ. Οσο με πιπωνε χαιδευα με τα μακρια της μαλια τα @@ μου
Το εχει στη πιπα και με εφτιαξε.
Το γυρισα σε κλειτοριδογλυφομουνι με εναλλαγες γλυψιματος και πιπας στη κλειτοριδα σφιγγοντας τα ανω μικρα μουνοχειλα. Το μωρο σε λιγο αρχισε να συντονιζεται και να παλινδρομει τη λεκανη του αναστεναζοντας.
Εκανα διακοπη για λιγο mouthfucking, μετα συνεχισα γλυφομουνι σε σταση 69 με συντομες διακοπες για να φιλαω μπουταρες και γαμπες.Οι συσπασεις της λεκανης της συνεχιστηκαν. Παλι mouthfucking με το μωρο σε ιεραποστολικη σταση παιζοντας τη κλειτοριδα του και περασμα καποτας κατοπιν εντολης μου.
Λαδωμα της καποτας με στοματικο και μετα cow girl, οπου απολαυσα τις βυζαρες και χουφτωνα παντιοτροπως χαζευοντας την κωλαρα στο καθρεπτη.
Μετα reverse cow girl με θεα το ομορφο κολαρακι της και συνεχεια σε ιεραποστολικο που ενω επρωχνα σε σταση λωτου, το μωρο μαλακιζε τη κλειτοριδα του (επρεπε να συνεχισω την πιπα στη κλειτοριδα). Ειχε μισοκλεισει τα ματια και αναστεναζε ηδονικα.
Την εστησα στα 4 με θεα παλι τον κωλο της και ετσι τελειωσα με ενα παρατεταμενο χυσιμο.
Εφυγε σχετικα γρηγορα γιατι το κουδουνι ειχε κτυπησει ηδη αρκετες φορες.
Εννοειται οτι θα ξαναπαω μαζι της και οτι την συστηνω ανεπιφυλακτα μια και ευχαριστηθηκα γαμησι.
Ενα ωραιο πιπινακι για gfe με προοπτικες για 10 στη βαθμολογια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
266
Likes:
3.391
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pskal, satyrus

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού