Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Τζούλια είναι μιλφ,κανονικών κιλών με ωραία πιασιματάκια,μαύρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους και πρόσωπο τραχύ σκυλέ που με καβλώνει αρκετά.Δηλώνει ότι είναι Πολωνέζα αλλά είναι σίγουρα Αλβανέζα. Είναι καινούρια σχετικά στην δουλειά και είχε ξεκινήσει να εργάζεται στο Φυλής 59.
Στο σαλόνι εμφανίζεται πάντα μέσα στην ενέργεια και κάνει και προκαταρκτικά για να προσελκύσει τους πελάτες. Σε εμένα ήρθε μπροστά μου όπως καθόμουνα και μου κουνούσε πέρα δώθε τα κωλομέρια της.Κατόπιν κάθησε στα γόνατα μου και άρχισε να με καβλαντίζει. Μαζί της ήταν και μία καινούρια κοπέλα η Ντάρια η οποία και ήταν πιο αμήχανη και τρακαρισμένη.
Η επιλογή μου δεν ήταν κάτι δύσκολο μιας και στο μαγαζί αυτό είχα πάει στοχευμένα για να πάρω την Τζούλια.Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο. Η Τζούλια κατέφθασε μέσα στην τρελή χαρά και στην ενέργεια. Μιλάει σχετικά καλά Ελληνικά.Συστηθήκαμε να σπάσει ο πάγος, την τράβηξα κοντά μου και αρχίσαμε να ανταλλάσουμε γλωσσόφιλα.
Κατόπιν αφαίρεσε τα μαύρα εσώρουχα της,τα οποία συνηθίζει και φοράει πάντα ως χρώμα.Άλλωστε αυτό το χρώμα της πάει.Ξάπλωσε κοντά μου και με ρώτησε πως θέλω την πίπα.Της είπα φυσικά χωρίς προφυλακτικό. Μου είπε να μην χύσω στο στόμα της και έπειτα τον πήρε μέσα και άρχισε να τον τσιμπουκώνει.Το τσιμπούκι της ήταν γρήγορου ρυθμού σχετικά,ικανοποιητικού βάθους και μεσαίας ηδονικότητας.Θα το προτιμούσα πιο αργό,αισθησιακό,υγρό και βαθύ. Εκεί που ήταν ιδιαίτερα καλή ήταν στο σπατουλάρισμα του κορμού και της βαλάνου με την επιδέξια και ευλύγιστη γλώσσα της. Μιας και την είδα ότι το είχε με την γλώσσα της πρότεινα να περάσει ένα γύρο και τα αρχίδια μου για να μην μείνουν παραπονεμένα και αυτά.Δυστυχώς μου αρνήθηκε.
Κατόπιν την γύρισα σε στάση 69 όπου και άρχισα να γλύφω και εγώ την μουνάρα της και αυτή συνέχιζε ακάθεκτα το τσιμπούκι της.
Ύστερα η Τζούλια πέρασε προφυλακτικό και με ρώτησε ποια στάση προτιμώ.Της είπα να με καβαλήσει, ήρθε απο πάνω μου και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει στο σκληρό κοντάρι μου.Την έφερα πιο κοντά μου και άρχισα να την γαμάω δυνατά,παίζοντας με την κωλοτρυπίδα της και γλύφωντας τα στητά δυομισάρια βυζιά της.Στην στάση αυτή της έδωσα και μερικά φιλάκια ακόμα στο στόμα.
Επόμενη στάση το πισοκωλητό, όπου και είχε πάρει καλή στάση η συγκεκριμένη και με προέτρεπε να την γαμάω λέγοντας μου βρώμικα λόγια.Την γαμούσα δυνατά και βαθιά και είχα ιδρώσει.
Στην στάση του ιεραποστολικού και πάλι η θέση της ήταν ικανοποιητική για διεισδύσεις.Την γαμούσα χωρίς κανένα πρόβλημα και φιλιόμασταν.Κάπου εκεί η υπηρεσία φώναξε την κοπέλα.
Για φινάλε αποφάσισα να αφαιρέσω το προφυλακτικό και κάνοντας παιχνίδι της τα έριξα στην κοιλιακή της χώρα.Πήρα μωρομάντηλο την καθάρισα.Κατόπιν η Τζούλια πήρε το Listerine που είχε δίπλα της και έκανε γαργάρες στο στοματάκι της.Την χαιρέτησα με ένα γλωσσόφιλο και έφυγε να ξεζουμίσει τον επόμενο πούτσο.
Εν κατακλείδι η Τζούλια είναι αρκετά έμπειρη, μάχιμη αρκετά στο κρεββάτι, η εμφάνιση της είναι καβλωτική σκυλέ κάποιους σίγουρα θα τους ανάψει όχι όμως και αυτούς που γουστάρουν πιο γλυκά παιδικά πρόσωπα, συμμετέχει στο κρεββάτι,δίνει φιλιά. Περιθώρια βελτίωσης ως προς την ορχεολειχία και την πίπα υπάρχουν.Γαμιέται δυνατά.Την προτείνω προς δοκιμή γιατί οι υπηρεσίες της είναι σαφώς άνω του μέσου όρου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Tζούλια
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαρτίου, 2019
Την ψάχνω μάγκες , ήταν η αγαπημένη μου και έκανα μαζί της τα καλύτερα γ@#5σια , μου είπαν ότι σταμάτησε να δουλέυει , αλλά δεν θέλω να το πιστέψω Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1