Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Βασισμενος σε προηγουμενη κριτικη (κακως τελικα γιατι η αντιληψη των πραγματων ειναι πολυ διαφορετικη στον καθενα μας) , επισκεφθηκα την Ολγα, αφου κοιταξα και τους υπολοιπους οικους της Βεργας.
Εμφανισιακα εκτος του προσωπου που ειναι ομορφο και γλυκο, και των δακτυλων των χεριων με τα περιποιηενα νυχια, ειναι μετρια και προς τα κατω του μετριου. Ισως λιγο τα οπισθια της διασωζονται...
Με πλησιασε στο κρεβατι και παροτι αρχισα να την χαιδευω ηρεμα πηγε κατευθειαν στην επιμαχη περιοχη με μωρομαντηλο. Φαινοταν μαλιστα αρκετα κρυβμενη οποτε δεν την πλησιασα στο προσωπο.
Πιπα μετρια, με διαθεση αγγαριας! Μετα απο 1-2 λεπτα περασε βιαστικα προφυλακτικο. Ειχα δυνατη στυση λογω αλλων προηγουμενων καταστασεων που αλλωστε με εσπρωξαν στον οικο - οποτε πηγε μονη της προς cow girl... Λογω του κρυωματος της την εβαλα σε πλαινη σταση ομως οπου δεν επαιρνε τοσο καλη θεση ενω τα νερουλα στηθη της δεν μ εφτιαχναν στην αφη. Ετσι την γυρισα σε κλασικη συζυγικη οπου παλι ηταν σαν κουτσουρο. Αρχισε μαλιστα να βηχει πολυ οποτε σταματησα την πηρα αγκαλια και τησψειπα μηπως θελει να σταματησουμε ή αν θελει διαλειμμα. Μου εδειξε με το χερι της στον καρπο οτι ειναι η ωρα να τελειωνω - λιγοτερο απο 10 λεπτα ημουν στο δωματιο - εβγαλα το προφυλακτικο και της εδειξα να τον παρει στο στομα. Τοτε χτυπησε η τσατσα - και η Ολγα φωναξε δυνατα ΟΚ, ΟΚ, ηταν σιγουρα συνεννοημενες...
Προσπαθησε με μια χαλια πιπα να με τελειωσει και μετα με τα χερια της ατσαλα και δυνατα. Μολις ειδε οτι δεν τελειωνω ανεσα, με χειρονομιες και ξυνη εκνευρισμενη φατσα εδειξε οτι πρεπει να τελειωσω με εκδηλη δυσφορια.
Σηκωθηκα και την εδιωξα απ το δωματιο απλα χωρις να πω κατι.
Εφυγα χωρις να τελειωσω και στην εξοδο δεν ειπε ουτε γεια. Η δε τσατσα αφαντη.
Απαραδεκτη εντελως και το χειροτερο σημερα εχω ενα βαρυ Ουκρανικο συναχι. ΜΑΚΡΥΑ ! Ας κατσει μονη της με τα εσωρουχακια της...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Όλγα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
470
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mix, TOMMY DEVITO, Gingos

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Νοεμβρίου, 2016
Βαρια κρεβατωμενος ειμαι εξαιτειας της!!!Θυμός τι να πω, απιστευτη!
20 Νοεμβρίου, 2016
Αν διάβασες την προηγούμενη κριτική έγραψα ότι δεν προσπάθησε καθόλου. Απλά εμένα μου άρεσε. Έγραψα επίσης ότι ήταν κρυωμένη οπότε εάν ήθελες να μη κολλήσεις ας πήγαινες μία βδομάδα μετά. Έγραψα επίσης ότι ήταν σε κακό χάλι και ότι δεν μου έκανε πίπα μεγάλης διάρκειας γιατί δεν είχε όρεξη. Έγραψα επίσης ότι παρότι της είπα να τον πάρει στο στόμα για να τελειώσω αυτή προτίμησε να μου τον παίξει, ομολογουμένως πολύ καλά.
Ξέρεις, καμία συνεύρεση με ιερόδουλη δεν σημαίνει ότι θα πάει καλά επειδή κάποιος προηγούμενος πέρασε καλά. Έγραψα ότι δεν έβγαλα ασφαλή συμπεράσματα από αυτή τη συνεύρεση και ότι θα την ξαναδοκιμάσω αν τη πετύχω επειδή ΕΜΕΝΑ μου έκανε το κλικ και τη γούσταρα. Υπήρξε μεταξύ μας χημεία και πήγε καλά. Ένας έμπειρος μπουρδελιάρης ξέρει να σώνει τη παρτίδα ακολουθώντας τους ρυθμούς της ιερόδουλης και δεν προσπαθεί να επιβάλλει τους δικούς του. Έτσι έχω καταφέρει στο μεγαλύτερο ποσοστό συνευρέσεων να περάσω καλά. Ούτε βλέπω σαν ιδιοκτησία μου την ιερόδουλη επειδή πλερώνω. Αμά τη δεις σαν άνθρωπο, γιατί άνθρωπος είναι θα σου φερθεί και αυτή ανθρώπινα. Άμα τη τσαντίσεις θα σε στείλει από κει που 'ρθες. Ημερομηνία επίσκεψης πότε ήταν? Έγω έγραψα κριτική στις 17/11 νομίζω. Έσυ έγραψές στις 19/11? Πότε πρόλαβες και κόλλησες κρύωμα? Πάντως κρίση έχεις, ενήλικος είσαι και ότι αποφασίζεις είναι με δική σου ευθύνη. Έτσι όπως το γράφεις όμως είναι σαν να έγραψα διθυραμβική κριτική και σε (σας) παραπλάνησα ενώ κάτι τέτοιο δεν συνέβη.
Φιλικά πάντα χωρίς καμία αντιπαράθεση. Κουβέντα κάνουμε. Απλώς δεν διάβασες προσεκτικά τι έγραψα. Και εγώ όταν διαβάζω άλλες κριτικές κρατάω μικρό καλάθι και πάντα αποφασίζω με δική μου ευθύνη. Αμα πάει καλά πήγε, αλλιώς πάμε για άλλα.
20 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλικα κι εγω αγαπητε sexdreamer την εμπειρια μου κατεθεσα. Εννοειται δεν εχω κατι μαζι σου ουτε καμια αντιπαραθεση. Να τονισω ομως οτι ημουν πολυ ηρεμος και ακλος μαζι της και οτι δεν πιεσα σε τιποτε... Ακριβως οπως λες σαν ανθρωπο την ειδα, οπως κανω με ΟΛΕΣ. Η επισκεψη μου ηταν Παρασκευη 18/11. Με το που εφυγα επεσα απο βαρυ συναζι, παροτι δεν πλησιασα το προσωπο της. Δικη μου η ευθυνη εννοειτια. Ομως στο θεμα του χρονου και το πως το εθεσε ηταν εντελως αγενης κι αποτομη και μετα αφαντες - ουτε ενα αντιο... Δεν ειναι ωραια πραγματα αυτα, φταιω εγω που μ αρεσει η ευγενεια γενικως? Φταιω!
21 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έτυχε, δεν πέτυχε. Πάμε για άλλα.
Έχω φάει φόλες και εγώ...
Δεν βγάζεις άκρη, μη το ψάχνεις.
Είναι θέμα χημείας, τύχης και διάθεσης.
Άμα σου κάτσει θα περάσεις καλά.
Αλλιώς βρες κανά δυό στανταράκια και παίξε έτσι.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4