Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Φανταζομαι το ξερετε πως τα ονεια κρατουν πολυ λιγο, ειδικα αν ειναι πολυ ωραια κρατουν ελαχιστα!

Ετσι λοιπον και με την ονειρικη Λαουρα....Τι μουναρα ειναι αυτη??? Τι βυζαρες λαγνες και κωλαρα τρομερη!
Πολυ καθαρη με απαλη επιδερμιδα και με ωραια τατου. Μαλιστα το ενα προσφατα χτυπημενο με την ελληνικη σημαια. Μιση Ρουμανα μιση Ελληνιδα απο οτι ειπε. Παντως τα Ελληνικα της πολυ καλα.

Ηρθε στο δωματιο μονο με τις ψηλοτακουνες μαυρες γοβες της, οπως ακριβως μου σαλοναριστηκε! Τα βυζια της απιστευτα.
Τα βουταω και αρχιζω να τα γλειφω απαλα χωρις να δαγκωνω. Δεν τα χορταινα.

Αφου καβλωσα μου φοραει καποτα και ξεκιναει κλαρινο. Οχι κατι το ιδιαιτερο. Πηγα να τις παραμερισω λιγο τα μακρυα μαυρα της μαλλια για να βλεπω και δεν με αφησε....Ντροπή

Μετεπειτα οριζοντιονομαι και ερχεται απο πανω μου....καλη αισθηση με τα βυζια τησ περα δωθε.
Δεν κρατησε πολυ αυτο μιας και εχυσα. Με το που το καταλαβε μου κανει...

-Σιγα μωρο να τον βγαλω.
- Ωραια. Εγινε μωρακι μου καλο βραδυ.

Σε 10 δευτερολεπτα ειχε εξαφανιστει...Χμμμ;

Τι εγινε ρε μαλακα λεω μεσα μου???

Συμπερασμα...Για 20 ευρω να γαμησεις εστω και για 10 λεπτα αυτο το μουναρο ειναι καλα.
Δεν στραβωσα με την συμπεριφορα της στο τελος, συμβαινουν.

Μαλλον θα πηγαινω που και που να της ριχνω κανα πουτσαριδι να ξεχαρμανιαζω

Αυτα τα ολιγα.

Να γαματε καλα μαγκες μου!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
lecastel
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
519
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, flo13, Gingos

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Νοεμβρίου, 2016
Κατά πρώτον είναι βέρα Αλβανίδα.Κατά δεύτερον τα βυζιά της είναι φτιαχτά αλλά ας πούμε ότι αυτό δεν το πρόσεξες επειδή έχει γίνει καλή δουλειά την κωλάρα την τρομερή και το απαλό δέρμα που τα είδες;Ο κώλος της είναι ανύπαρκτος και νερουλός και το δέρμα της τραχύ.Αλλά αυτά δεν έχουν σημασία.Σημασία έχει ότι ενώ εξαφανίστηκε χωρίς καν να χαιρετίσει και ενώ δεν σε άφησε καν να της παραμερίσεις τα μαλλιά επειδή "τόλμησες" να θέλεις να βλέπεις εσύ θες να την ξαναγαμήσεις κι από πάνω.Την επόμενη φορά δως της και μπουρμπουάρ αν είναι...Ρε καλά μας κάνουν και μας ταΐζουν φόλα τόσα χρόνια.
20 Νοεμβρίου, 2016
και ναομι στο γκαζι λεει πος τα βυζα ειναι κανονικα χαχα και σιμφονει η τζατζα
μας δουλεβουν ρεεεεεε μαλακες
21 Νοεμβρίου, 2016
Γειά σου Λάουρα...γράφεις και μόνη σου κριτικές τώρα;Καλύτερα άλλαξε επάγγελμα γιατί δεν κάνεις για φυλής.Φιλικά πάντα!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3