Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είχα πολυ καιρό να βρεθω με τανα καθοτι είχα μπλεξει με μια πιτσιρικα το τελευταιο εξαμηνο.Μια και την σουταρα και ειχα καυλες ειπα ας κανω μια βολτα..Διαβαζοντας οσο μπορω διαφορες κριτικες για να επιλεξω μπουρδελο..ποσο να διαβασεις ...κατεληξα στην Σαντρα..
Η Σαντρα ειναι Μολδαβη γυρω στα 27 ,166 υψος και 52 κιλα κατα εκτιμηση μου.1,5-2 βυζι...
Δερμα παρα πολυ καλο..βλεπεις το χνουδι που λεμε,σφιχτη γενικα,μονο λιγο ο κωλος της
ειναι χαλαρος αλλα δεν το πολυκαταλαβαινεις και ειναι φυσικη ξανθια..
Ως συμπεριφορα ηταν λιγο ψυχρη...οχι και οτι εγω ημουν πολυ θερμος...Μου εγλειψε της ρωγες για αρχη καθοντας πανω στο ποδι και ενιωσα οτι εχει ζεστο μουνακι...μετα πιπα ελαχιστη αλλα το καταπινε μεχρι να πνιγη ολον και χωρις χερι..ηδη ημουν τουρμπο..Μεγαλη πουτσα εχεις μου λεει..(Λεω απο μεσα μου σε ολους τους πελατες την ιδια μαλακια θα λεει)..ε..τις ειπα.νομιζω οτι ειμαι ο μεσος ορος..Οχι δεν εισαι..Τελοςπαντων ξεκινησαμε κανονικα και μετα την γυρισα πισωκολλητο οπου ειχα πιο ωραια θεα...αυτη εκανε πως ποναγε....
Για μια φορα καλη ειναι.Σαν να γαμας ενα ωραιο μουνι που εχεις γνωρισει στο club εκεινη την στιγμη και μεχρι εκει..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Υπηρεσίες
nikos32p
Μέλος
Εγγραφή:
22 Αυγ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
60
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMMY DEVITO, Gingos, topscorer

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού