Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 139 10
Στριπτιτζάδικα 197586
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
1.0
Χώρος
 
1.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Λίγα λόγια και καλά! Προβλήματα μόνο έχω να πω. Τα βάζω με bullets Κατσικογάμης
1/ δες μας έφεραν νερό/ξηροκάρπι (ΕΛΕΟΣ), παρόλα αυτά ενώ λέει το δωρεάν κουπόνι δωρεάν είσοδος με χρέωσαν 5 Ευρώ για μία Coke που δεν ήπια!
2/ όταν ζήτησα αντί για την είσοδο με 5 Ευρώ να προσθέσω άλλα 5 μπας και πάρω 2 χορούς μου λέει το τραπέζι πληρώθηκε, αν θες χορό πάει 5 Ευρώ ο ένας, αντί για 5 Ευρώ οι 2 ουσιαστικά που θα μου έβγαινε, και που να ξέρω αν θέλω να κάνω 2 χορούς στην αρχή της επίσκεψης μου??? Βέβαια σου λένε 5 Ευρώ το ποτό σου (χωρίς τίποτα άλλο), 10 το ποτό σου+2 χοροί
3/ ο εξαερισμός ήταν υπό του μηδενός σε ποιότητα, κάπνιζαν όλοι σε βαθμό αηδίας
4/ είχε γκομενάρες δεν λέω, αλλά θέλετε να μάθετε ένα μυστικό?? δεν ξέρω τι σας κάνουν στα prive/super prive και άλλες απάτες των strip παρόλα αυτά οι τουαλέτες (ανδρικές/γυναικείες) δεν έχουν νερό (ούτε βρύσες/καζανάκια τίποτα)
5/ γενικά δεν ξαναπάω εύκολα αν δεν αλλάξουν τα ανωτέρω.
6/ ωραίο σόου Ίνα/Τεό
7/ ένα θετικό όμορφα πρόσωπα/παρόλα αυτά από ότι έμαθα ο χορός των 5 Ευρώ είναι λίγα λεπτά (2-3) με δόση ξεπέτας, αν και αυτό εξαρτάται από την κοπέλα as always
tasos999
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
120
Πόντοι:
606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Peter Van Norden, fouxter και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Νοεμβρίου, 2016
Ρε φίλε σε στριπτιζαδικο με 12 euro budget δεν γίνεται δουλειά...
Επίσης τι σχέση έχουν τα prive με τα καζανάκια ?Μαλακία
18 Νοεμβρίου, 2016
PS Οι κοπέλες έρχονται στα 2-3 μέτρα σου λένε θέλεις χορό? αν πεις όχι απλά φεύγουν λολ. άι στο καλό σας Γαμήσου
19 Νοεμβρίου, 2016
1)Πες μας σε ποιό στριπ έχει καλό εξαερισμό ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΕΣΑ
2)Πες μας σε ποιο στριπ Ο ΧΟΤΟΣ ΤΩΝ 10 ΕΥΡΩ , είναι καλύτερος από τον χορό των 5 ΕΥΡΏ σε τούτο.
Z
zeljko
20 Νοεμβρίου, 2016
όταν/αν σου τραβήξει χειρογλύκανο (με κανένα 80ρι λογικά εκεί στους απατεώνες) ΔΕΝ έχει τρεχούμενο νερό να σκουπίσει τα χέρια της, συν ότι πας να κατουρήσεις και βλέπεις τα κάτουρα των άλλων πελατών, δεν ξενερώνεις μετά??
PS απαντάω και στον άλλο κάτω, επειδή τα άλλα στριπτ δεν είναι καλά και αυτά, ΔΕΝ σημαίνει πως αν δεν μείνω ευχαριστημένος δεν θα κράξωΓερο-μύστης
12 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καταγγελια στο υγιεινομικο για τις τουαλετες να φανε το προστιμο τους να γουσταρουν
PV
Peter Van Norden
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5