Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 15 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κωλαρα που οταν βλεπεις στα πλαγια το σωμα της ειναι σαν τελικο σιγμα "ς" με τις καμπυλες. Γυμνασμενη, ωραιο προσωπο αλλα οχι τοσο ωραιο και εντυπωσιακο οπως στις φοτο (ισως φταιει το μακιγιαζ) και χαζοχαρουμενη ολη την ωρα. Βυζια καλα αλλα σιλικονουχα.
Ηθελα να της γλυψω την κωλαρα στα ορθια και συνεχεια κουνιοταν σαν χαζοχαρουμενο. Μου επρηξε τα αρχιδια να μου δειχνει βιντεακια απο την Πολωνια που παει στο γυμναστηριο και την χαζευουν και κατι αλλες μαλακιες που δεν με ενδιεφεραν καθολου ..... γιατι ενω μου εδειχνε τα βιντεακια εγω κοιταζα τα βυζια της. Μου εφαγε πολυ χρονο με αυτες τις μαλακιες.
Φιλια στο στομα αλλα χωρις γλωσσα αλλα με ωραια αισθηση απο τα βελουδινα τσιμποκοχειλα της. Πιπα οχι κατι φοβερο και απο γαμησι τα συνηθισμενα.
Εν ολιγοις μια συναντηση οπου αυτο που εμεινε ειναι η κωλαρα της και οι 450 Ευραιοι που μου εφυγαν.

Το ξαναλεω .... επιμενω Ελληνικα (Βερονικα).

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
450
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Υπουργός
Ανώτερος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.005
Πόντοι:
8.235
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, doc_lin, THV και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Νοεμβρίου, 2016
450 Ευρώ ??????????
18 Νοεμβρίου, 2016
450????Μαλακία είσαι μυρωδιάς Γλώσσα
D
demosmet
18 Νοεμβρίου, 2016
Ευτυχώς που ειςαι Υπουργός και κονομας καλα. Με αυτα τα φράγκα ειναι κρίμα η μετριότητα.
18 Νοεμβρίου, 2016
Πότε συνάντησες την κοπέλα????? Χμμμ;
Γιατί δεν βλέπω να είναι σε τουρ τώρα!!
19 Νοεμβρίου, 2016
450 EUR;;;;;;; Σε τέτοιο πράγμα;;; Έλεος...
20 Νοεμβρίου, 2016
Τη συναντησα στο τελευταιο τουρ της. Γαμαω πολυ και δεν προλαβαινω να γραφω ολες τις κριτικες που θελω.
09 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παλια εδινα πολλα λεφτα και παντα επεφτα σε μετρια πραγματα...οταν λεω πολλα 400 την βδομαδα χαλαγα στανταρ.. Δεν εχει να κανει υο χρημα...αλλα με την κοπελα ...υπαρχουν τουμπανο υπηρεσιες και στο 10 και στο 20 και στο 100 και στο 500 αλλα και στο 3000 για 2ημερο... αλλα και κακες παλυ στα ιδια επιπεδα....Εγω θεωρο κουταμαρα ακομα και ναχεις πολυ χρημα να δινης τοσα για 2 ωρες...αν με πιανειςωτι ενοω αλλη θα την γαμαγες ολο υο βραδυ νε αυτα τα λεφτα...και θα στακανε ολα...οχι τωρα για ενα κολοδυορο με μια ξενεροτη!κανε καλες επιλογες τυπε μου Κουλ
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7