Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 294590
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Οι καυλες πολλες, πηγα λοιπον στο βουνο για κατι καινουργιο.Με υποδεχτηκε η κ. Χαρά που παρουσίασε την Ντορίνα.
Η Ντορίνα εχει πολύ ωραίο μεσογειακό προσωπο με ωραία αμυγδαλωτά μάτια, μύτη ελληνική, στόμα γραμμένο.
Το κορμί της δεν ειναι μοντελέ, αλλα εχει ωραίες καμπύλες, γοφούς, μπουτια και κώλο αριστα, στηθος φυσικο 2,5αρι με τονισμένες ρωγες.
Εμφανιακα ειναι καυλογκομενα.
Επειδη δεν ειμαι της βραδυνης βαρδιας η κ. Χαρά δεν με ηξερε. Οταν με ρωτησε με ποιες εχω παει της απαριθμησα ολες τις κοπελες της βαρδιας 10.00 - 20.00. Την ερωτηση ποια με ικανοποιει περισσοτερο απαντησα η Μαρκελα. Της ειπα δε οτι η Μαρκελα κανει την καλυτερη πιπα. Η Ντοριναι κανει καλυτερη ειπε... Συμφωνησα πακετο με ελευθερο στοματικο και 69 παρουσια της τσατσας και της Ντορινας. Ας οψεται που βαριομουν να παω μεχρι την Κων/πολεως που ειχε βαρδια η Μαρκελα.
Πηγα στο δωματιο να κανω ντουζ και εμεινα στα κρυα του λουτρου. Το νερο ηταν χλιαρο, αρα λοιπον χαμηλη βαθμολογια στη καθαριοτητα. Επλυνα μονο την αγια οικογενεια και αρωματιστικα με τα μωρομαντηλα.
Ηλθε η νεαρα και αρχισαμε ενα καυλωτικο μπαλαμουτι στα ορθια, ενωπιον του καθρεπτου.
Την φιλησα και μου προσφερε τα στηθη της που τα ρουφοφιλησα αρκετα. Τα προκαρτικα δεν προμηνυαν την απαγοητευτικη συνεχεια.
Στο κρεββατι μου εκανε μια πιπα που ποιοτικα ηταν στο 6 με αριστα το 10. Καμμια σχεση με την πιπα της Μαρκελας ή της Ευας που δουλευει στο ρδελο Κωνσταντινουπολεως 166Β. Στο αγοραιο σεξ η πιπα αποτελει το 80% της υπηρεσιας για μένα. Γιαυτο και η χαμηλη βαθμολογια. Εκει ομως που φερθηκε η Ντορινα σαν ,ήταν που δεν με αφησε να την γλυφομουνιασω παρολο που ειχε συμφωνηθεί (γιαυτο χαμηλη βαθμολογια στη κατα τα αλλα ευγενεστατη κ. Χαρά)
Εκανε οτι γαργαλιέται, μη ειναι αξύριστο μου λεει, μου αρεσει η αναδασωση της λεω, αλλα που, με το ζορι 69 δεν γινεται. Να γαμησω πηγα οχι να βιάσω.
Στις αλλες στασεις και ειδικα στο reverse cow girl και το πισωκολλητό (πολυ ωραιος κωλος) ειναι πολυ καλη, αλλα λογω χαμηλής επίδοσης στη πιπα δεν θα ξαναπαω και δεν την συστηνωΓερο-μύστης.
Εφυγε απο το δωματιο με την ταχυτητα του φωτος. Μπανιο εκανα σπιτι γιατι το νερο ηταν ακομα χλιαρο.
Αμα δεν ξαναπετυχω τη Μαρκελα πρωινη ή την Εμμανουελα στο Κων/πολεως 132 μου φαινεται οτι θα βγω στη συνταξη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντορίνα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
266
Likes:
3.403
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού