Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Call-Girls 67869
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση με Marina μεσημερακι Τριτης στο Bill, οπως και την προηγουμενη εβδομαδα με την Adelina. Ακριβως στην ωρα της, χαμογελαστη και με ενα αερατο φορεματακι. Δεν μιλαει καλα αγγλικα αλλα οκ δεν υπηρξε προβλημα. Μετα τα ντουζακια μας παμε στο κρεβατι αρχισαν τα γλωσσοφιλα λες και ηταν η γκομενα μου κατι που μου αρεσει ιδιαιτερα. Ρουφηγμα στις ρωγες τις, απο βυζακι εχει μικρο αλλα ειναι μαλακο και ωραιο στην αφη. Με ξαπλωνει και αρχιζει μια φανταστικη πιπα, υγρη και να τον καταπινει " i ate your dick" μου ειπε, γι'αυτο και ο τιτλος, τον εβαζε ολον μεσα μεχρι να εξαφανιστει, μολις καταλαβα οτι δεν θα αντεχα παραπανω βαζω προφυλακτικο και με καβαλαει μεχρι που αδειασα. Ντουζακι ξανα, αραγμα στο κρεβατι, λιγο χαμουρεμα μεχρι να σκληρυνω και ξεκινημα πιπας παλι, μετα απο λιγο 'put condom' μου λεει και στηνεται στα 4....και τοτε επαθα πλακα, η κοπελα εχει απιστευτη Κ Ω Λ Α Ρ Α, δεν χορταινα να την γαμαω και να βλεπω να κυματιζει ο κωλος της, μετα απο αρκετη ωρα σφυροκοπημα, κατι που το θελει, γυρναμε ιεραποστολικο μεχρι που τελειωσα ξανα.
Γενικα ηταν μια ωραια συναντηση με μια ευχαριστη κοπελα.
Thanks for a nice time babe

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 15, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
306
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, psikakos, chris1955 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού