Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Δευτέρα μεσημέρι γύρω στις 12.00 , αφού έκανα βόλτα σε καμία 25αριά σπιτάκια επέστρεψα σε αυτό εδώ για να δοκιμάσω την Εύα. Την Εύα την έχω δει άλλες δυο φορές σε βόλτες μου , πρόκειται για μια ξανθιά κοπέλα ,συμφώνα με τα λεγόμενα της 28 ετών από Ρωσία(δεν το νομίζω)με κανονικό σώμα μαλλί μέχρι τους ώμους και 1.5-2άρι βυζί , όσες φορές την έχω δει φοράει μαύρα εσώρουχα και το σαλονάρισμα της περιορίζεται στο να ακουμπήσει στην άκρη του τοίχου και να σε κοιτάει ψυχρά , οκ εμφανισιακά καλή σε γενικά γραμμές αυτό που με έκανε πιο πολύ να περάσω μαζί της είναι το φουλ πρόγραμμα , έτσι αποφάσισα να περάσω να την δοκιμάσω και ψυλλιαζόμουν ότι θα φάω “φόλα”...

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , μετά από λίγο ήρθε στο δωμάτιο , ανέκφραστη και χωρίς όρεξη για κουβεντούλα με τα χίλια ζόρια είπε πόσο χρονών είναι και από πού , έβγαλε τα εσώρουχα της και ξάπλωσε στο κρεβάτι , ξάπλωσα πήγα να χαϊδέψω το μουνάκι της και μου παραμέρισε το χέρι , άρχισα να την φιλάω σε λαιμό και λίγο στο στήθος , μου είπε να ξαπλώσω , ξάπλωσα έπιασε την συσκευασία του προφυλακτικού και πήγε να το ανοίξει... της είπα ότι θέλω πίπα χωρίς και απάντησε ότι δεν κάνει , της είπα ότι η υπηρεσία άλλα είπε στο σαλόνι ,δεν πολύ καταλάβαινε.... Τέλος πάντων αφού δεν κάνει άκα δεκτό , προσπαθούσα να την πω να κάνει κάποιο προκαταρκτικό , κανα φιλί κάτι τέλος πάντων ..τελικά το μόνο που έκανε ήταν να πιάσει τον πούτσο μου και να τον παίζει με το χέρι της και να δίνει πεταχτά φιλιά στην αριστερή μου ρόγα....

Πέρασμα προφυλακτικού , εδώ δεν μπορώ να πω κάτι η πίπα της καλή , βαθιά και με αυξομειώσεις ρυθμού ενώ έκανε και ένα πολύ γρήγορα πέρασμα από αρχίδια. Της είπα να γυρίσει να την γλύψω και εγώ αλλά αρνήθηκε. Σταμάτησε την πίπα και με ρώτησε πώς θέλω , της είπα να ανέβει από πάνω , αφού έβαλε λίγο κρέμα το έκανε , με καβάλησε και απλά καθόταν πάνω μου δεν έκανε καμία κίνηση , αφού την γάμισα λίγο έτσι της είπα να σηκωθούμε να την πάρω πισωκολλητά στα όρθια , το έκανε την γάμισα λίγο έτσι αλλά συνέχεια τραβιόταν και δεν μπορούσα να την γαμίσω έτσι πήγαμε στο κρεβάτι , εδώ λίγο καλύτερα τα πράγματα αν και έπρεπε να φτιάξω την στάση της , μετα της ζήτησα να την πάρω από κώλο , αρχικά είπε όχι αλλά στην συνέχεια χωρίς να πω κάτι άλλο πήρε τζελ έβαλε στην κωλοτρυπίδα της και στο πούτσο μου , επιχείρησα να μπω στην κωλοτρυπίδα της και σφιγγόταν , της είπα να χαλαρώσει , επιχείρησα πάλι και άρχισε να λέει το κλασσικό που λένε πολλές σαν δικαιολογία ότι και καλά έχω μεγάλη πούτσα... Μετά από 3-4 προσπάθειες κατάφερα να μπω λίγο μέσα στην κωλοτρυπίδα της , μετά από 3-4 σπρωξιές τραβήχτηκε τελείως μπροστά και είπε ότι δεν είναι για πολύ ο κώλος...λες και την γάμισα και καθόλου... οκ της λέω έλα να σε γαμίσω ξανά από μουνί ...οχι όχι με αυτό το προφυλακτικό , καλά φέρε άλλο της λέω...δεν απάντησε τίποτα έπιασε τον πούτσο μου και άρχισε να τον παίζει ...καλά λέω από μέσα μου , της λέω άσε θα τον παίξω εγώ , εσύ παίξε το μουνάκι σου να σε βλέπω...η πουτανίτσα τώρα έτριβε το μουνάκι της μες στο νάζι και την εκφραστικότητα ενώ είχε κλείσει τα μάτια ... έτσι και εγώ καθώς τον έπαιζα έβγαλα το προφυλακτικό και άρχισα να την χύνω στην μάπα...μόλις αισθάνθηκε τις πρώτες σταγόνες άνοιξε τα μάτια της έκπληκτη έπιασε τον πούτσο μου και τον έστρεψε αρχικά προς τα βυζιά της και μετά πρός το στρώμα...

Σηκώθηκε νευριασμένη αλλά χωρίς να πει τίποτα και πλύθηκε , πήρε τα εσώρουχα στα χέρια της και έφυγε χωρίς να χαιρετήσει...Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 12-13 λεπτά , εμφανισιακά είναι ενδιαφέρουσα περίπτωση αλλά από κει και πέρα αν εξαιρέσεις την πίπα δεν κάνει αυτά που ανακοινώνονται ή προσπαθεί να τα αποφύγει, δεν πρόκειται να την ξαναπάρω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 14, 2016
Όνομα κοπέλας
Εύα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.450
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού