Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Σαντρα ή αλλιως Ροδικα οπως την ξερουμε μετακομισε στην φυλης.
Μια κινηση που εχει ως θετικα τη συνευρεση σε ενα ομορφοτερο χωρο απο αυτο του μεταξουργειου
πιο καθαρο αλλα και χωρις την παρουσια πακιστανων στο σαλονι και στα δωματια.
Την ροδικα την εχω ξαναπαρει σε αυτο τον καινουριο της οικο με την ιδια να ειναι πιο ευδιαθετη
στο σαλοναρισσμα και να μοιαζει σαν την πριγκιπισσα που γυρισε στο παλατι της.
Σε ολες μου τις συνευρεσεις με την Ροδικα και στο 10ρικο και στο 20ρικο δεν ειχα κανενα
παραπονο μαζι της, δεκτικη δεν αρνειται καμμια σταση δεχεται σκισιμο και δυνατο γαμησι
κατι που βρισκουμε δυσκολα σε αλλες κοπελες στη φυλης αφου εκει ισχυει ο νομος οσο πιο ομορφη
ειναι μια κοπελα εκει τοσο πιο φολα ειναι.Στην συγκεκριμενη συνευρεση μας η Ροδικα ηλθε στο δωματιο
και αγκαλιαστηκαμε,μου περσαε καποτα και αρχισαμε ενα ρομαντικο 69 με αυτην να κανει μια ωραια πιπα με
προσπαθειες να τον βαλει ολο μεσα, εγω εκανα απαλα περασματα με τη γλωσσα μου απο το μουνι της.
Ειχα μεγαλη αναγκη να την περιποιηθω οπως εγω ηξερα και ηθελα,την γυρισα σε κανονικη σταση της ανοιξα τα ποδια
και αρχισα να της γλειφω τη μουναρα, η Ροδικα επιανε το κεφαλι μου και το εσπρωχνε να κολησει στο μουνι της,
το στομα μου ειχε βεντουζαρει με την τρυπα της και αρχιζε να γινετε υγρο,το Ροδικακι αναστεναζε και λικνιζε
τη μεση της βγαζωντας και αλλα υγρα, καποια στιγμη το στομα μου ειχε γεμισει απο ζεστα Ροδικοζουμα,
θελοντας να φανω ευγενης και κυριος δεχτηκα τα υγρα της στον οισοφαγο μου τα οποια καταπια στην αρχη με
επιφυλαξη αλλα η γλυκια σα ζαχαρονερο γευση τους με δικαιωσε.Πρωτη φορα καταπια τοσο πολυ μουνοζουμο
και μου αρεσε λεω πλεον με ελικρινεια.Τελειωνοντας το γλειψιμο και αφου της ειχα ρουφηξει καθε σταγονα
εγειρα το κεφαλι μου πανω στο μουνι της ενω αυτη χαϊδευε τα μαλλια μου, το ηξερα οτι την ειχα κανει ευτυχισμενη.

Συνοψιζοντας η Ροδικα ειναι μια πολυ τιμια καταθεση για κοπελα της φυλης, προσφερει τις πολυ καλες της υπηρεσιες
χωρις να την εχει ψωνισει,ο καθαροτερος χωρος και η απουσια αλλοδαπων την κανουν ακομα πιο ελκυστικη επιλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάντρα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.946
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Νοεμβρίου, 2016
τελικά την γάμησες?
16 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

στην συγκεκριμενη επισκεψη οχι τυπε, εχω γραψει ομως πως ειναι τις αλλες φορες που την γαμαω.
16 Νοεμβρίου, 2016
γλυφομουνι ε??? Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! το πρωι που θα ξυπνησεις τσεκαρε τη γλωσσα σου στο καθρευτη αμα πρασινιση και μαδαει να πας σε γιατρο!!ΓλώσσαΓλώσσα φαντα δεν ηπιες!!Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
B
Blackdove
16 Νοεμβρίου, 2016
Σημερα ηταν ανοιχτο το σπιτι? πηγα κατα τις 6παρα και ηταν κλειστο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4