Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214731
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0

Κατηφορισα κι εγω την Φραντζη ενα ωραιο απογευμα για να τσεκαρω κι εγω με τα ματια μου τα λεγομενα ενος φιλου μου αλλα και του Zero που γενικα εμπιστευομαι για την νεα αφιξη που ακουει στο ονομα Λικα , τσεκαρα την Λικα και η σεριφισα με ενημερωσε οτι θα ειναι ελευθερη μετα απο κανα 40λεπτο περιπου διοτι την ειχε κλησει αλλος συναγωνιστης . Ετσι λοιπον εκανα την βολτα μου και μετα απο λιγο επεστρεψα στο ενλογω ιδρυμα φουλ καυλωμενος απ την εικονα της Λικας και με μεγαλα κεφια και περιεργεια να δω πως θα ειναι και στα του αγωνα η κοπελαρα μας καθοτι οπτικα με ειχε καλυψει πληρως ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο

Επελεξα και μπηκα στο δωματιο 4 διοτι μου αρεσε σαν δωματιο , εκανα το ντουζακι μου κι αραξα να περιμενω την κουκλαρα μας στο καναπε , η πορτα χτυπησε και μπηκε η καυλα η ιδια , η Λικα προκειται για μια Ρωσσιδα με ανοιχτο προς λευκο χρωμα μαλλιων ( ειναι η καινουργια μοδα αυτη μαλλι λευκο προς το χρωμα του παγου ), ωραιο κλασσικο μουτρο ρωσσιδας , ομορφες γατισιες γαλαζογκρι νομιζω ματαρες , και πολυ ωραιο και ζεστο χαμογελο και χειλη , μπηκε λιγο διστακτικη μες το δωματιο αλλα με τον τροπο μου την εφερα να κατσει λιγο μαζι μου στον καναπε και λιγο η συζητηση λιγο το ενα λιγο το αλλο την εκανα να νιωσει ανετα και να χαλαρωσει για την συνεχεια , οταν ειδα λοιπον οτι αρχισε πλεον ο παγος να σπαει .... αρχισα να της χαιδευω απαλα το εσωτερικο των μπουτιων της μεχρι που το χερι μου μπηκε πιο μεσα ... κατω απ την μινι στολη της χαιδευοντας απαλα και παλι το εξωτερικο του αιδιου της , η Λικα αρχισε να γουσταρει κι αυτη την ολη κατασταση που διαδραματιζονταν κι ετσι τα προσωπα μας πλησιασαν κι αρχισαμε να φιλιομαστε χαλαρα στην αρχη οπου μετα απο λιγο τα απλα φιλια μετατραπηκαν σε παθιασμενα γλωσσοφιλα μετα απο κανα 2λεπτο , τοτε ηταν που την σηκωσα ορθια και αρχισα να της βγαζω την γαλαζια της φορεσια αποκαλυπτοντας 2 πολυ ομορφα στηθη τα οποια και εγλειψα ωραια και στοργικα σαν να ηταν η σχεση μου , περιεργαστικα καθε πιθαμη του κορμιου της με την γλωσσαρα μου με αποκορυφωμα οταν την γυρισα και την εβαλα να σκυψει πανω στο μασσαζοκρεβατο ανοιγοντας της τα μπουτια και τοτε αρχισα να πινελαρω και να βαζω στο στομα μου την μουναρα της με τα ζουμερα και λαχταριστα της μουνοχειλα οπως και εγλειψα και αρκετες φορες την κωλοτρυπιδα της η οποια μοσχοβολουσε και ηταν πεντακαθαρη κι αυτη , επισης ειχαν και πολυ ωραια γευση και τα ζουμακια της οσα κατεβασε καποια στιγμη ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα με αυτα και με αυτα λοιπον ο Chicha πλεον ειχε γινει σκληρος σαν πετρα κι ετσι καθησα στον καναπε και την εβαλα γονατιστη στα μαξιλαρακια Jumbo που της ειχα φτιαξει στο χαλι να αραξει κι αυτη να με περιποιηθει με τις σεξυ χειλαρες της .... το τσιμπουκι της στην αρχη ηταν αργο κι αισθησιακο με μπολικο σαλιο οπως ακριβως μου αρεσει αλλα μετα το 2λεπτο αρχισε να γινεται πιο ρυθμικο και πιο καυλερο και με μερικες εμπνευσεις για deepthroat , βεβαια δεν επιανα και λαρυγγα με το καυλι μου αλλα η τυπισσα το προσπαθουσε αρκετες φορες το deepthroat και μπραβο της γι αυτο , επισης ασχοληθηκε αρκετες φορες με το να μου καραμελωσει και τα διδυμα και ηταν πολυ ωραια αισθηση με την γλωσσαρα της διοτι εκαιγε απο καυλα αυτη η γλωσσα Ναι!Ναι!Ναι!

Επειδη μετα το καυλερο αυτο 12λεπτο τσιμπουκι η Chicha μου κοντευε να εκραγει μες το στομα της της ειπα να περασει καποτιδιο διοτι δεν ηθελα να χυσω στο τσιμπουκι με ολη αυτη την καυλα που ενιωθα , στην αρχη την εβαλα να με καβαλησει απο πανω μου οπου τα πηγε μια χαρα στην σταση καβαλικεμα , και μετα απο κανα 7 λεπτο την εστησα μπροστα στο μασσαζοκρεβατο σηκωνοντας της το ενα ποδι πανω στο μασσαζοκρεβατο και το κορμι της να εχει ξαπλωσει μπρουμυτα πανω σε αυτο , για αρχη εβαλα το μουσουδι μου και την εγλειψα για κανα 2λεπτο κι αφου σαλιωσα για τα καλα καλα την μουναρα της αρχισα να της τον βαζω αργα και βασανιστικα στην αρχη μεχρι που σε καποια φαση την γραπωσα δυνατα απ τα κωλομερια και αρχισα να την σφυροκοπαω δυνατα πανω στην πουτσα μου δινοντας της γρηγορο ρυθμο χωρις να βγαλει κιχ η κουκλαρα , ισα ισα που καυλωνε σε κατι φασεις και αυτο το εβλεπα απ τις εκφρασεις που επερνε το προσωπο της Ναι!Ναι! , πραγματικα δεν χορταινα με την εικονα της αφρατης αυτης κωλαρας της να σκαει πανω στην πουτσα μου με δυναμη Ναι!Ναι!Ναι! η εικονα που εβλεπα απ τον καθρεφτη στον τοιχο με κραταγε πολυ ωρα καυλωμενο σε αυτην την σταση , τελευταια σταση την πηρα ιεραποστολικο στο καναπεδακι με πολλα και καυλερα γλωσσοφιλα κι οταν ενιωσα να πλησιαζει το τελος εβγαλα την καυλαρα μου απο μεσα της και της εβαλα να με τσιμπουκωσει με μανια μεχρι που αδειασα αρκετα μεγαλη ποσοτητα απ το καυτο μου ζωμο λιγο σε πιγουνι και στομα και τα υπολοιπα τα αφησε να τρεξουν και να σταξουν πανω στο στηθος της Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο , πραγματικα ηταν απιστευτα θερμη η τυπισσα ξεπερασαμε και για λιγο το μισαωρο και οταν της ειπα να κατσει λιγο ακομα να της δωσω κι αλλο ενα 40αρι ωστε να κλεισουμε ωρα μου ειπε οτι πολυ θα το ηθελε αλλα κατι της ετυχε σπιτι και επρεπε να γυρισει επειγοντως ΛύπηΛύπηΛύπη , anyway ηταν ειλικρινεστατη παντως και μου υποσχεθηκε οτι την επομενη φορα θα κατσει και ωρα αν το θελω διοτι γουσταρε κι αυτη οπως ειπε ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα

Ετσι λοιπον κλεινω την κριτικη μου συμφωνωντας απολυτα με Zero και nickchill οτι προκειτε για μια γυναικα οχι μονο πολυ γλυκια οπτικα αλλα και πολυ φιλοτιμη και με πολυ καλες επιδοσεις και στα του δωματιου , αν της φερθεις ομορφα και με ωραιο τροπο σιγουρα θα σε ανταμειψει και θα σου προσφερει ενα ωραιο μισαωρο χαλαρωσης και οχι μονο , στα του μασσαζ δεν εχω κατι να γραψω καθοτι δεν προλαβα και δεν δοκιμασα ΛύπηΛύπηΛύπη ...αλλα θα υπαρξει σιγουρα και δευτερη συνεδρια με την γυναικαρα για να την τσεκαρουμε και στα του μασσαζ τι πιανει το μωρο , αυτα τα ολιγα απο Chicha κι ελπιζω να γινει στανταρακι καλο η νεαρα ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 09, 2016
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λίκα
chicharito
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
3.326
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, PEODAS, ILIAS1339 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Νοεμβρίου, 2016
ase τα μασαζ κατω κ ελα πανω σε εμας καμια φορα γοα μασαζζζζζζζζζζΜεγάλο χαμόγελο
16 Νοεμβρίου, 2016
Aξιος φίλε μου!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2