Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 5 10
Call-Girls 12020
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επειδή σχετικές αναφορές δεν υπήρχαν έπρεπε να μου φύγει η απορία...
Τηλ στο κατάστημα και σε μία ώρα περίπου ήρθε η κοπελιά. Vika = Ariel σημάνει ότι αν έχετε πάρει την Ariel από AGN τότε κάτι τέτοιο περίπου να περιμένετε με την μόνη διαφορά ότι η Ariel ήταν ποιο όμορφη.
Στα του αγώνα τα χρόνια και εμπειρία φαίνονται άλλωστε για αυτό πας...Στο πρόσωπο κλασικό ρώσικο milf .Δεν λέει όχι σε τίποτα και έχει ύψος και ανάλογο εκτόπισμα όπου θέλει και τα ανάλογα μπράτσα και κιλά για να την φέρετε βόλτα.
Πρώτος γύρος πίπα καλή με δύναμη φουλ γλυφοκώλη (αν είσαι καθαρός όπως μου είπε) ρουφάει και η γλωσσίδα της πάει μέχρι το λαιμό σας από πίσω χαχα.
Στα τέσσερα την λέω και γρήγορα ξέρεις εσύ... και τότε γυρνάει στήνεται και χώνει 3 δάκτυλα στην κολάρα της και μου λέει έτοιμο το μενού όρμα Ναι!Ναι!Ναι!
Γουστάρει τρελά το anal, κατάθεση και πάμε για μπάνιο.
Έρχεται ξεκινάει πάλι τα κλαρίνα και όλα τα άλλα τα καλά και ανεβαίνει από πάνω. Την κατεβάζω στα γόνατα και την κάνω λούτσα από μαλλιά πρόσωπο στήθος τα πάντα με φωνές καύλας. Λήξη αγώνα Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
Συνοψίζοντας αν γουστάρεις και είσαι μερακλής και δεν σε νοιάζει το πρόσωπο και η ηλικία και θέλεις να σκίσεις ένα milf σε λογικά πλαίσια τότε είναι μία καλή επιλογή.
Αυτά από εμένα πάμε για άλλα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
dracoumel
Ανώτατος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
104
Likes:
5.357
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, old boy, steeve και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Νοεμβρίου, 2016
3 Ερωτήσεις μάγκα μου.Πρωτον βυζί είχε και αν ναι ήταν καθόλου στιτό ή τέρμα πεζμένο?Δεύτερον κόλο είχε καθόλου έστο και με κυτταρίτιδα?Και τρίτον ή τύπισα ήταν σχετικά καλή (για milf μιλόντας πάντα) ή ήταν ΤΕΛΙΟΣ για το πούτσο?
15 Νοεμβρίου, 2016
φιλε αυτη ειναι η Αgata απο athensgirls.net η ariel ηταν το ξανθο μιλφο γκιλφ που χαθηκε και αυτο τωρα .....κανε μια διορθωση τον τιτλο ...χαιρετω !!!Καπέλο
16 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Νεαρέ μου από βυζί οκ απλά μικρό, κυτταρίτιδα δεν πρόσεξα και για milf που θέλεις να βγάλεις γούστα ενδείκνυται
16 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι η Agata είναι φίλε μου αλλά ο τίτλος έχει αλληγορική σημασία και δεν τον κατάλαβες μάλλον, λέει ξεκάθαρα αν ψάχνεις κάτι σαν την Ariel τότε η Vika μπορεί να σε ικανοποιήσει Ματάκι
16 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Α....οκ ...τωρα το διαβασα καλλυτερα ...οκ εχειs δικιο ...!!!χαιρετω Καπέλο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5