Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ανεβηκα στον δευτερο οροφο.Η κυρια Βερα μου παρουσιασε την φολαρα Νικη και την Λικα.Η Λικα ειναι μια 29χρονη ξανθια Μολβαδη με ομορφο γλυκο προσωπο , μακρυ ισιο ξανθο μαλλι πανω απο τους ωμους , λευκο δερμα , ψηλο αναστημα και κανονικο κορμι χωρις πιασηματα.Ειναι ενας ξανθος αγγελος!!! Οπως καταλαβατε διαλεξα την Λικα.

Εδωσα ενα 10ρικο και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεβατι και περιμενα την κοπελα.Να πω την αληθεια δεν περιμενα κανενα τρομερο γαμησι με βαση το ηρεμο σαλοναρισμα της κοπελας.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Με εξεπλξηξε θετικα! Μιλαει μονο Αγγλικα.Ελληνικα δεν εχει μαθει.Η κοπελα ανεβηκε απο πανω μου και αρχισε να με γλυφει στο στηθος.Εντωμεταξυ στην τηλεοραση επαιζε μια καυλαρικη τσοντα με μια αμερικανα μιλφαρα με σιλικονατα βυζομπαλα να πιπωνει εναν νεαρο ανδρα.Της εδειξα την σκηνη και η κοπελα ειπε οτι σε λιγο θα μου τα κανει αυτη! Η κοπελα κατεβηκε πιο χαμηλα και μου εφαρμοσε το σκουφακι.Ηταν ξαπλωμενη απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Με εξεπληξε θετικα με την πιπα της.Ειναι σχετικα καλη.Το θετικο ειναι οτι προσπαθει.Προσπαθουσε να με πιπωσει βαθια αλλα δεν μπορει να κανει ντιπφροατ.Εγω της πατουσα το κεφαλι.Αυτη δεν παραπονεθηκε καθολου.Παντως δεν χρησιμοοποιουσε το χερακι της.Μου εκανε μια σχετικα γρηγορη πιπα με προσπαθεια να τον παρει βαθια.Με καυλωσε αρκετα με την πιπα της! Η πιπα της ειχε αρκετη διαρκεια.Ειδικα για τα δεδομενα του Μεταξιου.

Την ξαπλωσα ανασκελα και αφου τον ετριψα λιγο στο λαχταριστο ομορφο καθαρο της μουνακι της τον εχωσα στην ιεραποστολικη σταση.Η κοπελα ειναι καθαρη και το σωμα της μοσχοβολουσε.Την πλησιασα σε αποσταση αναπνοης και αρχισαμε να φιλιομαστε.Ενταξει δεν ηταν βαθια γλωσσοφιλα αλλα ηταν φιλια στο στομα.Το μωρο φαινοταν οτι γουσταρει.Μου ειπε οτι της αρεσα.Την γαμουσα στην ιεραποστολικη σταση και φιλιομασταν.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη τη σταση.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Ωραια η θεα της στα τεσσερα.Καλη τοποθετηση του σωματος εκ μερους της.Της τον εχωσα και αρχισα να την ξεμουνιαζω δυνατα.Αυτη αρχισε τα δυνατα καυλιαρικα βογγητα! Την τραβουσα απο τα μαλλια,την βαρουσα στα κωλομερια , της ειχα πιασει το ενα χερι και εδινα πονο! Της ειπα να κοιταει τον καθρεπτη! Αυτη σαν υπακουο πουτανακι κοιτουσε τον καθρεπτη! Μετα απο μερικα λεπτα εντονου σφυροκοπηματος αρχισα να χυνω στο μουνακι της.Κατεβηκα χαμηλα και αυτη γυρισε το κεφαλι της και μου εδινε φιλακια στο στομα.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Λικα ειναι ομορφη κοπελα που ειναι πανω απο τον μεσο ορο του Μεταξιου.Ειναι ενα καυλιαρικο ξανθο Ρωσιδακι που ολοι θα ηθελαν να γαμησουν αν το εβλεπαν εξω στο δρομο.Κανει μερικα προκαταρκτικα.Οχι πολλα αλλα αρκετα.Η πιπα της ειναι σχετικα καλη και αρκετης διαρκειας.Στο κυριως σεξ συμμετεχει με αληθινα βογγητα και φιλακια , αν της αρεσεις.Ειναι δεκτικη σε αλλαγη στασεων και δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.Η ευγενικη τσατσα δεν ενοχλησε.Γενικα η κοπελα σε αφηνει να εχεις το πανω χερι και ειναι υποτακτικης ψυχολογιας.Δεν περιμενα να περασω τοσο καλα.Πολλες φορες οι ηρεμες κοπελες στο σαλοναρισμα , ειναι πολυ καλες στα ενδοτερα.Επιτρεψτε μου να κανω μια συγκριση μερικων ιεροδουλων που δουλευουν στον συγκεκριμενο οικο και φυσικα της εχω παρει.Πρωτον , με την Ολγα περασα σχετικα καλα.Το μενου ειχε γλωσσοφιλα αλλα η κοπελα βιαζοταν.Βεβαια εχει περασει περιπου ενας χρονος απο τοτε που την πηρα.Δεν ξερω αν εχει αλλαξει.Με την Γιουλια περασα πολυ μετρια.Διχως προκαταρκτικα,διχως συμμετοχη στο κυριως σεξ.Με το που εχυσα εφυγε σφαιρα απο το δωματιο.Με την Αλμπινα παλι χωρις προκαταρκτικα και πιπα δευτερολεπτων! Συμμετεχει στο κυριως σεξ και δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.Και αυτη ομως μια μετριοτητα.Η Νικη ηταν τελειως καραφολαρα! Οποτε βαριεμαια να γραψω κατι για αυτην.Ενα θα πω.Δεν αξιζει ουτε δεκαρικο! Η τελευταια μου συνευρευση με την Λικα ηταν καλυτερη απο οτι οι συνευρεσεις με τις 4 κοπελες που ανεφερα πιο πανω.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίκα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, geros70, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού