Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μολις η τσατσα πάτησε το χρονόμετρο είχα στην διαθέσιμη μου 15 λεπτά . Το εισιτήριο στα 50 ευρω, ποσό αρκετά μεγαλο κ αποτρεπτικό για τόσο μικρο χρονικό διάστημα . Η Ρόμπερτα ειναι μια μελαχροινή Ρουμάνα , πολυ ωραίο πτηνό , κολαρα, βυζι μικρο αλλα χωράει σε ενα ποτήρι σαμπάνιας . Στο σεξ ειναι πολυ κάβλα , σε φτιάχνει γρήγορα . Στα 4 ειναι απλα απίστευτη . Πολυ καλη κοπέλα και το γαμησι άξιζε το πενηντάρικο , λόγω ομως υψηλού κομίστρου θα αργήσω να ξαναπάω στο εν λόγω ίδρυμα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 16, 2016
Όνομα κοπέλας
Ρομπέρτα
Μέλος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
822
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Manager69, mauros gatos(1), Gingos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Νοεμβρίου, 2016
Εγω στην θεση σου φιλαρακι θα εκανα μεταβολη 180 μοιρες και θα την εκανα προς την εξοδο το ταχυτερο δυνατον. Μονο που θα εβλεπα το χρονομετρο θα εχανα την ορεξη μου και τις καυλες μου οπως επισης θα μου επεφτε το πουλι. Αυτο το πραγμα ουτε σε μπουρδελο δεν το εχω ξαναδει 40 χρονια που ζω. Ελεος πια? Στο χωριο μου λενε υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες. Μεγαλη μαλακιας σου που περασες μεσα. Θα ηθελα να σε ρωτησω σχετικα με το κοριτσι η Ρομπερτα μηπως ειναι η γνωστη Ρομπερτα απο το στουντιο Αριστοτελους 5 στην Καλλιθεα.
N
night7080
15 Νοεμβρίου, 2016
Ναι η ίδια ειναι , δεν εχει σχέση με τις φωτογραφιες που εχουν στο site , αλλα ειναι κάβλα κ όμορφη .
Και γω δεν ξαναπάω σε αυτο το ροδελο με το χρονόμετρο
28 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αριστοτέλους 6 και γενικά στην αλυσίδα "των γερμανών". Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3