Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 84 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 184551
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Alexia την έψαχνα από την εποχή που ήταν ανεξάρτητη,μόλις την είδα στο γραφείο μπήκε στο πρόγραμμα για το επόμενο ραντεβού.
Την συνάντησα πριν 15-20 μέρες και ο λόγος που δεν έγραψα αμέσως κριτική είναι ότι ήθελα να ηρεμήσω-ξεκαυλώσω...

Η κοπέλα απλά είναι απίστευτη και δεν κολάει πουθενά!!! Προσκύνημα
Από πρόσωπο θα έλεγα καλή, έκφυλο με ωραίες εκφράσεις στον αγώνα, για τους πιο παλιούς παίχτες θα πω ότι μου θύμισε την Daniela αλλα σε πιο ωραίο. Το σώμα της είναι πολύ καλό και το στήνει απίστευτα, κωλάρα, βυζάρα που δεν χορταίνεις να γλείφεις και να χαστουκίζεις...
Η πίπα της είναι σε πολύ υψηλό επίπεδο, καρφώματα στο στόμα, περιποίηση της γύρο περιοχής και ματιές που μόνο που την βλεπεις κρατιεσαι να μην χύσεις επιτόπου. Στο Κατσικογάμης αντέχει τα πάντα και σε γρήγορο σφυροκόπημα καυλώνει ακόμα περισσότερο,γίνεται μούσκεμα και χύνει εύκολα, συμμετέχει και παίρνει πρωτοβουλίες, κινείται καθαρα σε PSE ρυθμούς.
Είχαμε δύο γύρους, ο πρώτος μόνο πίπα και γλειψίματα παντού και ο δεύτερος να ξεκινάει έτσι και να καταλήγει σε ένα γαμήσι που για εμένα θα το έβαζα στις πρώτες θέσεις όχι μόνο με callgirl αλλά και με γκόμενες που έχω πάει... Καπέλο

Βαθμολογία δεν με αφήνει το σύστημα για παραπάνω,
Εμφάνιση (σώμα)* 9
Γενική συμπεριφορά* 10
Επικοινωνία* 10
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή* 10
Σχέση απόδοσης/τιμής* 9

Η τιμή για την εποχή είναι λίγο υψηλή αλλά τουλάχιστον τα δουλεύει μέχρι τέρμα, ρολόι δεν κοίταζε καθόλου και έκατσε και 15 λεπτά παραπάνω.
Δεν έχω πάρει ποτέ δεύτερη φορά την ίδια κοπέλα αλλά με την Alexia θα γίνει μία εξαίρεση...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
507
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, mad_max, chris1955 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού