Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 113784
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με πολλές προσδοκίες αλλά με ελάχιστες απολαβές .
Εμφάνιση
Adelina καυλόφατσα από τις λίγες που σε προδιαθέτει για πολλά , σώμα κοντό έως πολύ κοντό ,
κώλος καλοσχηματισμένος και δυνατή τούρλα , βυζιά μεγάλα αλλά σκληρά στην αφή , ξεκάθαρα φτηνοδουλειά πλαστικού .
Γυμνασμένη μεν αλλά χωρίς αναλογίες , αφού είναι πολύ κοντή , δεν θα είναι πάνω από 1.55.
Marina εκτός από το πρόσωπο που είναι ωραίο το σώμα πλαδαρό με κοιλίτσα , κώλος μεγάλος και αγύμναστος
βυζί άδειο .Και να μου την έπεφτε έξω δε θα της έκανα την χάρη .

Ξεκινάει το ραντεβού με ένα μεγάλο λάθος δικό μου . Αν και άφησα 190 € και ζήτησα το φουλ λεσβιακό , προφανώς δεν έγινα κατανοητός
αφού καθόλη τη διάρκεια του ραντεβού δεν αντάλλαξαν ούτε φιλί . Το κατάλαβα στο τέλος που η Adelina μου είπε ότι έχω αφήσει παραπάνω χρήματα
και προφανώς νόμιζε ότι είχα πάρει το πρόγραμμα των 150 € .
Και πάλι όμως και με τα 150€ ούτε φιλί δεν ανταλλάσσουν ????
Με χάλασε απίστευτα αυτό γιατί στην αρχή του ραντεβού ενώ ξεκίνησε πίπα η Adelina και η άλλη πήγε να την φιλήσει , αυτή τραβήχτηκε πίσω θυμωμένη
και κάτι της είπε στα Ρώσικα , μάλλον ότι ο μαλάκας πλήρωσε για απλό πρόγραμμα !
Όπως και να έχει αυτό το ανύπαρκτο λεσβιακό , συν το γεγονός ότι μιλούσαν μεταξύ τους συνέχεια στα ρώσικα , ότι η Μαρίνα είναι εντελώς άτεχνη στην πίπα
αφού κόντεψε να μου γδάρει τον πούτσο σε προσπάθεια deepthroat , τα μηνύματα που έσκαγαν και στα 2 κινητά και η εμφάνιση και των 2 που είναι κάτω του μετρίου
με αναγκασαν να χύσω μία φορά σε πίπα της μαστόρισσας σ αυτό Adelina .

Τελικά με χάλασε σε όλα η Μαρίνα , η Adelina παραείναι κοντή , αλλά αν είχα πάρει μόνο αυτή θα πέρναγα καλύτερα .
Το μόνο που πρέπει να αναλύσω είναι μήπως δεν είμαι και εγώ για ντουέτα, τριπλέτες κλπ σχήματα .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 11, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Herculas
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
945
Πόντοι:
5.140
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 6Y44, Antonis_Greece4, Nick1000 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού