Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ύστερα από μερικές φορές που πέρασα με τη Λίκα,αποφάσισα να γράψω λίγα λόγια μιας και βλέπω ότι δεν υπάρχει άλλη κριτική γι'αυτήν.Πρόκειται για μια νεαρή ξανθιά κοπέλα με κανονικό ύψος και λεπτό κορμί,μικρό αλλό όχι πεσμένο στήθος και αρμονικό κώλο σε σχέση με το υπόλοιπο κορμί.Το χαρακτηριστικό στο πρόσωπό της είναι τα φυσικά παχιά χείλη της,αλλά εμένα με κέρδισε το συνεσταλμένο χαμόγελό της,δεν μοιάζει με το έκφυλο και πουτανέ που συναντάμε στους χώρους αυτούς.
Στο δωμάτιο μπαίνει με φιλική κι ευχάριστη διάθεση,(η γλώσσα επικοινωνίας είναι η Αγγλική),μυρίζει όμορφα και διακριτικά,είναι πολύ δεκτική σε χάδια τα οποία ανταποδίδει,η πίπα της είναι απλά τυπική,δεν αφήνει όμως αιδειολειχία που με καυλώνει...Στο κυρίως σεξ είναι δεκτική στην αλλαγή στάσεων,συμμετέχει με το κορμί της και με αληθοφανή επιφωνήματα κι εκφράσεις,(αποφεύγει όμως τα γλωσσόφιλα και σου προβάλλει τα μάγουλα για επαφή),μου έχει αφήσει γενικά την εντύπωση ότι προσπαθεί κι αυτή να ικανοποιηθεί από τη δουλειά της.Η υπηρεσία,παρόλο που πάντα υπάρχει κίνηση,δεν ενόχλησε στην ελαφριά υπέρβαση του χρόνου.
Αν δεν έχετε ιδιαίτερες απαιτήσεις για ''βαριά'' προγράμματα και πορνοσταριλίκια,πιστεύω πως είναι μια καλή πρόταση για συνεύρεση με μια τουλάχιστον συμπαθητική και φιλότιμη κοπέλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίκα
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
16.591
Πόντοι:
10.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, LITHOS 77 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2016
συμφωνω κι εγω,καλη περιπτωση,σωστη περιγραφη.Αξιζει η συνευρευση
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1