Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αυτη η Βερονικα ΈρωταςΈρωταςΈρωτας μου χαλασε τη χαρα της βιζιτας. Τι να κλασουν οι μπουρουχιτσες μπροστα της.

Λοιπον Αννα με ασχημο προσωπο (οχι και Γεωργια Βασιλειαδου βεβαιως αλλα ασχημη για τα δικα μου γουστα), ωραια μπουτακια, βυζι νερουλο (tragic). Μου ηρθε με ενα τραγικο πρασινο φορεμα-μλπουζα με βατες λες και ειμαστε στα 80's αλα Σταθης Ψαλτης και χαλαστηκε επειδη την προηγουμενη ωρα ειχα παρει αλλη κοπελα (ειδες τις καποτες στο κομοδινο) ... σιγα μην σε παντρευτω κιολας ρε μπουρουχα. Οταν της λεω οτι θελω ακαπελα εκανε ενα μορφασμο. Μετα πηρε ενα σπρευ και με ψεκασε οπως και η ιδια ψεκαστηκε. Ηδη ειχα αρχισει να μετραω αντιστροφα ποτε θα περασει η ωρα να παω σπιτι μου.
Εκεινο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι ασχοληθηκε πολυ με τα μπαλακια μου και τα εγλυφε. Την αφησα αρκετη ωρα εκει κατω γιατι βαριομουνα να κανω αγαπουλη με δαυτη.
Εκεινο ομως που μου αρεσε πολη ηταν οτι τη γαμησα απο πανω εγω, μπρουμυτα αυτη (αγαπημενη μου σταση), να τη σφαλιαριζω στα κωλομερια της και να της κραταω τα χερια, που της τα ειχα φερει απο πισω, στη μεση της χωρις να μπορει να κανει τιποτε. Κανονικος βιασμος λεμε .....
Γλωσσιδια καναμε (οχι τιποτε φοβερα βεβαιως ... λιγη γλωσσα) αλλα με αυτο το προσωπο που ειχε δεν το ευχαριστηθηκα.

υ.γ. Οι φοτο λεω οτι ειναι παραπλανητικες διοτι τη δειχνουν αρκετα ομορφη στο προσωπο οπως και στο σωμα. Εγω ομως δεν ειδα κατι τετοιο. Δεν λεω οτι η κοπελα δεν μοιαζει καθολου με τις φοτο ή οτι ειναι καμια φαλαινα αλλα αν την δεις κανεις απο κοντα χαλιεται με αυτο που βλεπει. Τουλαχιστον για τα δικα μου γουστα η κοπελα ειναι αρκετα μετρια απο αποψη εμφανισης.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Υπουργός
Ανώτερος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.005
Πόντοι:
8.235
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 topscorer, todoris1979, satyrus και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2016
αυτη ειναι και η ερωτηση του ενος εκατομμυριου : καθεσαι με 1-2 στανταρακια που περνας καλα καθε μηνα ή πηδας οτι καινουριο βγαινει στην φορα ? πιο ασφαλης περιπτωση η πρωτη σιγουρα πιο περιπετειωδης/ενθουδιωδης η δευτερη.
K
kostasasximos86
19 Νοεμβρίου, 2016
Σωστη η απορια σου φιλε. Μας εχει φαει το μουνι.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2