Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρωινη καταθεση παλι Μεταξι και παλι Κολωνου 15 δεξια στο ιδιο δωματιο με εχτες, με την μονη διαφορα οτι παρτενερ ηταν αυτη τη φορα η Τζωρτζιανα.Στοχευμενα λοιπον πηγα στο εν λογω μαγαζι για να πετυχω την τυπισα καθως κανα δυο κριτικες που ειχα διαβασει με ειχαν μπριζοσει εδω και καιρο.Η Τζωρτζιανα ειναι μια λευκοσαρκη,μελαχρινη Ρουμανα μαλλον η τουλαχιστον ετσι δηλωνει,με καλο βυζο ,αδυνατο σωμα ενω εκει που χανει ειναι στη φατσα οπου ειδικα σημερα χωρις ιδιαιτερο βαψιμο δεν ελεγε και πολλα.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα απ τον πουστη τσατσο.Μπηκα λοιπον στο ιδιο με εχτες δωματιο το οποιο ηταν καλο.Μετα απο λιγο καθως δεν ειχε αλλο πελατη μπαινει και η ψηλη.Δωσαμε μια κλασικη χαιρετουρα αλλα ειδα οτι δεν ειχε και πολυ ορεξη ηταν σαν αγουροξυπνημενη και ακεφη.Εβγαλε οτι φορουσε και ηρθε διπλα μου στο κρεβατι σε σταση πανομοιοτυπη της Αννας εχτες δηλαδη με τον κωλο προς εμενα να μπορω να πιανω και να δαχτυλιαζω και λιγο και αυτη να πιπωνει χωρις να μπορω να δω το σκηνικο.Προκατ βεβαια αυτη δεν εκανε το παραμικρο.Η πιπα της ειχε καλη διαρκεια για Μεταξι και αφου εγινα τουρμπο της ειπα να καβαλησει.Την ωρα που πηγε να καβαλησει με ρωτησε απο που ειμαι και αφου της απαντησα μου ειπε και αυτη απο Ρουμανια.Υστερα με καβαλησε χωροπηδοντας με μανια πανω στο καβλι μου χωρις να δειξει σημαδια κουρασης και μαλιστα οσο περναγε η ωρα ολο και πιο δυνατα μεχρι που με τελειωσε ετσι.Δεν ειδα παντως ιδιαιτερο ρομαντισμο ουτε καμια αποπειρα να ερθει πιο κοντα μου ηταν ενα απλο γαμησακι χωρις πολλα πολλα...Εγω δεν θα ξαναπαω καθως δεν με συγκινησε ιδιαιτερα αλλα ισως για μια φορα να αξιζει να την δοκιμασετε αν σας αρεσει οπτικα στο σαλονι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζωρτζιάνα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia, dourosladers

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού