Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη εχτες στο Μεταξι στην τριτη βαρδια.Στο δεξιο οικο του Κολωνου 15 μολις ειχε πιασει βαρδια η Αννα.Εχουν αναφερθει πολλες Αννες στο συγκεκριμενο οικο οποτε μου ειναι δυσκολο να καταλαβω αν αυτη που πηρα εγω ειναι καποια απ τις προαναφερθησες απ τους συναγωνιστες απο κατω.Η "δικια μου" Αννα λοιπον ηταν μια μελαχρινη σχετικα γεματουλα οχι χοντρη απλα δεν ηταν μοντελε κορμι με ωραια βυζια και καλο κωλο αλλα και λιγο κοιλιτσα.Στο σαλονι ηταν πολυ ευδιαθετη και μες την καλη χαρα οποτε μονο απο αυτο το γεγονος μπορω να την συνδυασω με μια κριτικη απο κατω.Αυτη η κριτικη ηταν και ο λογος που με εκανε να περασω με καποιο ρισκο με την συγκεκριμενη κοπελα.Ετσι δινω το 10αρι και οδηγηθηκα στο βαθος στο αριστερο δωματιο το οποιο ηταν αρκετα καλο.Μετα απο λιγο ηρθε και η Αννα.Ηταν εξισου ευδιαθετη και χαρωπη και στο δωματιο και αυτο ειναι καλο σημαδι σε μια συνευρεση.Με ξαναχαιρετησε με ρωτησε το ονομα μου και γενικως ηταν πολυ ομιλητικη και προσχαρη.Σε οτι αναφορα τις κυριες υπηρεσιες της απο προκατ ουσιαστικα ηρθε επεσε πανω μου και τριβοτανε στο κορμι στριφογυριζοντας το δικο της.Λιγο περιεργο προκατ αυτο αλλα τεσπα.Μετα εφαρμοζει καποτα και αφου γυρναει τον κωλο της προς εμενα ωστε να μπορω να πιανω και να βαζω και λιγο δαχτυλακι στο μουνι της αυτη με πιπωνε χωρις ωστοσο εγω να μπορω να βλεπω τι κανει εκει κατω καθως,λιγο η σταση της λιγο το μαλλι δεν μου επετρεπαν οπτικη επαφη.Μολις ολοκληρωσε την πιπα της ειπα να στηθει για ιεραποστολικο.Το μουνι της ειχε καλη αισθηση και η συμμετοχη της κυριως ηταν μιλωντας μου και γελωντας οντας μες την καλη χαρα παρα με πραξεις φιλακια κλπ.Σε αυτη την σταση ολοκληρωσα.
Επι της ουσιας η Αννα που πηρα εχτες ειναι ενα 10αρικο που δεν θα παει χαμενο και μονο για την καλη διαθεση που δειχνει μες το δωματιο.Υπηρεσιακα δεν κανει κατι φοβερο πχ ιδιαιτερα προκατ,καραμπαλικινγκ,ελ.στοματικο,χυσιμο στα βυζια κλπ αλλα εγω για μια φορα την προτεινω για δοκιμη.Αυτα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Άννα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού