Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157408
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από προτροπή του γνωστού μπουρδελιαρη Μπουξου πήγα στην Βαλεντίνα. Είχα περάσει και την είδα πριν από μια βδομάδα αλλά δεν μπήκα γιατί δεν μου άρεσε εμφανισιακά. Αλλά μετά από τις κριτικές του Μπουξου είπα σαν καλός παίκτης να μπω να δοκιμάσω. Περιγραφές γράψαν τα προηγούμενα μέλη. Μπήκα λοιπόν στο δωμάτιο και έκανα το μπανακι μου χωρίς βιασύνες. Μπήκε η Βαλεντίνα και με πέτυχε την ώρα που σκουπιζόμουν, έβγαλε τα εσώρουχά της και ήρθε προς το μέρος μου με ύφος λυσσασμένης νυμφομανους μητρομανας !! Αρχίσαμε τα γλωσσοφιλα και πέσαμε στο κρεβάτι. Εκεί έγινε η σφαγή του Δράμαλη. Ξεκίνησε με λυσσασμένη πίπα που κατέληξε γρήγορα σε 69. Πρώτη στάση αυτή ανάποδα από πάνω και εγώ να κοιτάω την χοντροκωλαρα της γεμάτη κυτταρίτιδα να καταπίνει την ψωλη μου. Δεύτερη στάση πλάγιο ιεραποστολικό με καρφώματα τέρμα μέσα στην μήτρα της και φωνές ! Τρίτη και τελευταία στάση πισωκωλητο με πολλά χαστούκια που τα γουστάρει τρελά. Γενικά το άγριο είναι το φόρτε της. Το τελείωμα ήρθε στην πλάτη της. Παρα πολύ καλή κατάθεση με πολλά δωράκια. Χρόνος στο δωμάτιο 20 λεπτά με το απλό. Την προτείνω σε όλους τους καλούς συναγωνιστές, όχι στους μοντελισιους που πάνε μόνο με κοπέλες με τέλειες αναλογίες. Καλός παίχτης είναι αυτό που δεν φοβάται να τσουβαλιάσει για το καλό του αθλήματος, άσε που συνήθως τα καλύτερα γαμησια δεν τα κάνουν τα μοντέλα αλλά οι τσουβαλες. Η κρητική είναι αφιερωμένη στον Μπουξο που με έπεισε να γράψω, εγώ το θεωρούσα περιττό αφού η κοπέλα έχει κριτικές και όλες είναι σχεδόν ίδιες. Καλή συνέχεια και καλές νίκες στο άθλημα που επιλέξαμε Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 07, 2016
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
scorpiosstelios
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
269
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, makhswrx και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2016
Παντα πρωινη ειναι αυτη;;;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1