Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327031
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λοιπόν για να μην τα πολυλογώ.

Μπαίνει η Αντζελίνα μέσα στο δωμάτιο και σβήνει με την μια τα φώτα λέγοντας πως έτσι εκείνη θέλει. Παρά το ότι εμένα δεν μου αρέσει το σκοτάδι λέω ας μην δημιουργήσω κόντρα, να περάσουμε καλά ήρθαμε, ας πάω με τα νερά της, οπότε δεν λέω τίποτα.

Έρχεται που λέτε και μου λέει πως η πολιτική του χώρου είναι πως υποχρεωτικά πρέπει να κάνεις μπάνιο εκεί (παρά το ότι εκτός από το ότι είμαι εξαιρετικά, υπερβολικά, καθαρός ως άνθρωπος - αντικειμενικά, είχα κάνει μπάνιο αμέσως πριν την επίσκεψη μου). Της λέω πως είμαι μόλις από μπάνιο και πως είμαι χρόνια πελάτης στο κατάστημα και αυτό δεν μου το έχει πει ποτέ καμία κοπέλα. Με τα πολλά έρχεται κοντά μου με κοιτά (ελέγχει) αν είμαι όντως καθαρός, επιβεβαιώνει πως είμαι και λέει οκ δεν πειράζει.

Στη συνέχεια πάει να μου βάλει προφυλακτικό κατευθείαν, πριν καν καυλώσω. Ούτε τριψίματα, ούτε χάδια, ούτε καν να ασχοληθεί λίγο με το εργαλείο μου. Πάει να βάλει προφυλακτικό σε πεσμένα πουλί. Την κόβω εξηγώντας της το λάθος της υπόθεσης και στραβωμένη αρχίζει με τα πολλά να μου τον παίζει για μερικά δευτερόλεπτα, μηχανικά όμως, καθόλου επαφή. Μου σηκώνετε που λέτε, μου περνά άθλια το προφυλακτικό και αρχίζει μια πίπα όπου κυρίως μου τον έπαιζε πολύ σκληρά και άγαρμπα στα όρια του τραυματισμού που προσωπικά (όπως και στην πλειοψηφία) καθόλου δεν με έφτιαχνε. Την σταματώ και της λέω, κορίτσι μου κάντο λίγο πιο αργά ηρεμεί για μερικά δευτερόλεπτα πάλι και αφού συνολικά μου έκανε πίπα για λιγότερο από 1λεπτό (υπολογισμένη και η διακοπή) μου λέει έλα πάμε και σηκώνετε και στήνετε για ιεραποστολικό πριν καν της πω εγώ το τι θέλω.

Ήδη έχω ξενερώσει, αλλά λέω τέλος πάντων πάω να της τον βάλω και αφού έχω πάει να τον βάλω, τότε θυμάται ότι δεν έχει βάλει λιπαντικό! Με σταμάτα που λέτε πάλι για να βάλει λιπαντικό και πρέπει να άδειασε όλο το μπουκάλι! Μιλάμε έγινε και η ίδια χάλια και εγώ και το κρεβάτι. Αποτέλεσμα να κολυμπάω μέσα το μουνί της, την ίδια ώρα που μου έχει βάλει όπως την γαμάω αντίσταση τα χέρια της στο στήθος μου προκειμένου σε καμία περίπτωση να μην έρθουν σε επαφή τα κορμιά μας! (Σημείωση: Δεν είχε βγάλει επίσης ουτε καν το στηθοδεσμο!). Συνεχίζω για λίγα δευτερολεπτα να γαμαω αερα, την ίδια ώρα που έχω πασαλειφτεί ολόκληρος και εκείνη με το λιπαντικό.

Τέλος πάντων, της λέω γύρνα στα 4 (από την αρχή είχα καταλάβει την αποτυχία της επίσκεψης και τα πεταμένα λεφτά, αλλά είχε και συνέχεια!) Μου στήνετε παιδιά στα 4, εντελώς λάθος και με ξεκάθαρο στόχο να μου δυσκολέψει την διείσδυση. Ε δεν κρατήθηκα, της λέω φύγε κοπέλα μου, καλύτερα να πήγαινα σε μπουρδέλο και το εννοούσα.

Μηδεν σεβασμός για τα 50€ που έδωσα, υπηρεσίες πραγματικά άθλιες, δεν συγκρίνονται ούτε με το χειρότερο μπουρδέλο της Αθήνας και τον πιο κακό χαρακτήρα ιερόδουλης που έχω στο παρελθόν γαμήσει για 10€ !

Κρίμα γιατί στο χώρο γενικά έχω περάσει στο παρελθόν με άλλες κοπέλες πολύ καλά, είναι καθαρός και έχει και εύκολο parking. Προσωπικά όσο την βλέπω στο πρόγραμμα δεν πρόκειται να ξαναπατήσω. Πρέπει άμεσα να φύγει και να σταματήσει το άθλημα.

Κλαίω τα 50 μου ευρώ. Μόνο θετικό της υπόθεσης εκτίμησα ξανά το sex με την γυναίκα μου Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 10, 2016
Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
43
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μανωλης Κρητικος, peter34x, Manager69 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2016
Προσωπική μου γνώμη, πρώτον έπρεπε με το που μπήκε μέσα και φέρθηκε με αυτόν τον τρόπο, να την διώξεις και να ζητήσεις πίσω τα λεφτά σου.
Δεύτερον, αφού δεν το έκανες και έφαγες τέτοια φόλα, έπρεπε να πας στην τσατσά και να της βάλεις τις φωνές -αν υπήραχαν κι άλλοι στο σαλόνι ακόμη καλύτερα- μπας και στείλουν τη συγκεκριμένη αλλά και πολλές άλλες που έχουν μαζέψει τελευταία στο Μεταξουργείο ή ακόμη καλύτερα στην πατρίδα τους.
Τουλάχιστον μέχρι πριν το καλοκαίρι η γερμανική αλυσίδα είχε ίσως τις πιο όμορφες κοπέλες και πολλές με καλές υπηρεσίες.
Τώρα έχει μαζέψει κοντές, χοντρές, άσχημες, που ούτε για το Μεταξουργείο κάνουν και ζητάνε τιμές FKK.
14 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σωστά υποστηρίζει ο puteen69, διώξιμο, λεφτά πίσω και τσάρκα αλλού. Έχουν σταματήσει στην αλυσίδα να σέβονται το 50άρικο. Πρέπει να τους μάθουμε να το σεβαστούν.
08 Ιανουαρίου, 2017
Φίλε μου εύχομαι να έιχα διαβάσει την κριτική σου μια βδομάδα πριν. Είχα παρόμοια εμπειρία κ ήταν επιεικώς τραγική. Φαίνεται η πρακτική βάζω προφυλακτικό σε πεσμένο πούτσο , το παίζω άγρια, δεν γδύνομαι κ κάνω οτι μπορώ για να μην γίνει σεξ είναι κλασική από την συγκεκριμένη. Από την πρώτη στιγμή που μπήκε στο δωμάτιο είχε μια διάθεση βαριέμαι και έλα παίξτον μόνο σου να τελειώνουμε.
09 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

peter34x γραψε κριτικη να σωσεις κοσμο..
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4