Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 200 10
Sex Studio 294967
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μου είχε κολλήσει στο μυαλό οτί σήμερα πρέπει να πάρω δόση καύλας και έχω τα τελευταια 50 ευρώ στο πορτοφόλι.Μην έχοντας περάσει ποτέ σε αυτό το μαγαζί είπα να κάνω crash test.Είχε δύο κοπέλες η ευγενέστατη υπηρεσία,την Ρέινα και την Πέγκυ.Μετριο αναστημα και οι δύο.Προτιμησα τη Ρέινα γιατι με εντυπωσίασε ο κώλος της.Το κοκκινο δωματιο με το glory hole δεν έχει κανένα καναπέ να βολευτείς για να γαμήσεις παρα μόνο στα ορθια και ετσι προτιμησα δωμάτιο.
Η Ρέινα φαίνεται μεγαλύτερη από κοντά απ´οτι στο σαλόνι(γύρω στα 30)
.Ειναι πολύ σκοτεινο αυτο το στουντιο και ξεγελάει.
Ερχεται με φόρα στο δωμάτιο και γδυνεται μόνη της.Ξεκινά και μου ρίχνει κάνα δυο ελαφρια χαστούκια στο δωμάτιο λες και ζητησα αυταρχικό...Βάζει καποτα αμέσως σε πεσμένη πούτσα και αρχίζει ενα αθλιο και βιαστικο τσιμπούκι που με ξενερώνει.Αλλαζω 3 στασεις αφου καταφερα να καυλωσω κάπως και το τελειωμα γινεται στα 4 που έχει καλο στησιμο με την κωλάρα της.Συνήθως τα μαγαζια της Βριλησσου κάνουν εξτραδακια στο 50αρικο αλλα αυτή εδώ ειναι ξεπέτα που προσφέρει κακο και γρηγορο σερβις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 10, 2016
Όνομα κοπέλας
Ρέινα
AssMaster
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
895
Πόντοι:
6.810
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Ιανουάριος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Νοεμβρίου, 2016
Φίλε αν μου πεις ποια μαγαζιά και ποιες κοπέλες στη Βριλησσού κάνουν εξτραδάκια στο 50αρικο θα σου ήμουν υπόχρεος...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1