Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Eχθές στην απογευματινή βάρδια κατέβηκα στο στουντέλο αυτό με σκοπό να δοκιμάσω την καινουρια Αλίσα για την οποία σε σχόλιο απο συναγωνιστή είχα διαβάσει ότι είναι πολύ καλή και παρέχει γλωσσόφιλα,ορχεολειχία και τελειωτικό βαθύ τσιμπούκι. Η εμπειρία μου ήταν διαφορετική και την γράφω προς αποκατάσταση της ροής των πραγμάτων και για να προλάβω αυτούς που θα σπεύσουν με παρόμειες προσδοκίες.
Το μαγαζί για αυτούς που δεν το γνωρίζουν στεγάζεται σε ένα ευρύχωρο νεοκλάσσικο και είναι επιπλωμένο με γούστο. Τα δωμάτια του διαθέτουν ντουζιέρες και στο ένα δωμάτιο μέσα στο βάθος έχει κρεββάτι που ομοιάζει με τσουλήθρα ενώ στο άλλο εξωτερικά κρεββάτι με στρόγγυλο στρώμα.
Στο μαγαζί εργαζόταν δύο κοπέλες. Η Ναταλύ και η Αλίσα. Η Αλίσα είναι κοπέλα με ξανθά μαλλιά πάνω απο το ύψος των ώμων της, σώμα με πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα, το μεγάλο της ατού είναι οι βυζάρες της που είναι τέσσερα νούμερο και είναι στητές. Οι βυζάρες της φέρουν επίθεμα σιλικόνης αλλά δεν είναι σκληρές στην αφή όπως άλλες που θυμίζουν ότι πιάνεις τσιμέντο. 'Εχει γίνει πολύ καλή δουλειά απο τον πλαστικό.Επίσης έχει και καλή κωλάρα για χούφτωμα η συγκεκριμένη.
Στο μαγαζί είχε πολύ κόσμο, μεγάλη αναμονή, η συνολική παραμονή μου στο μαγαζί μέχρι να εξυπηρετηθώ άγγιξε την μιάμιση ώρα. Η αναλογία εξυπηρέτησης Ναταλίας-Αλίσας ήταν 1:3. Ένα δεύτερο αρνητικό ήταν ότι το δωμάτιο που μπήκα δεν κλιματιζόταν ήταν ψυχρό.Υποθέτω και στο δεύτερο δωμάτιο έτσι θα ήταν μιας και όταν άδειαζε το ένα δωμάτιο και η Αλίσα είχε δωμάτιο στο άλλο όσοι δεν περνούσαν με την Ναταλύ δεν έμπαιναν κατευθείαν μέσα γιατί ήταν παγωμένο.Δεν ξέρω αν το κλιματιστικό είχε πρόβλημα ή είχε καβούρια η τσέπη τους. Τα δωμάτια διαθέτουν και σφραγισμένες πετσέτες.
Για την Αλίσα να προσθέσω ότι μιλάει σχετικά καλά Ελληνικά και ότι δεν είναι καινούρια στον χώρο, σίγουρα έχει προυπηρεσία στην χώρα μας σε studio ή σε γραφείο.
Όταν επιτέλους ήρθε η σειρα μου και η Αλίσα μπήκε στο δωμάτιο, με χαιρέτησε έβγαλε το κυλοτάκι της και όρθια όπως ήταν την πλησίασα και την αγκάλιασα.Αμέσως χούφτωσα τις βυζάρες της και άρχισα να της ρουφάω και να της γλύφω. Φαντάζομαι και πολλοί άλλοι πριν απο μένα αυτό θα κάναν σίγουρα.Φιλιά στο στόμα σε μένα δεν έδωσε, όταν επιχείρησα κάτι τέτοιο έκλινε την κεφαλή της στο πλαί. Γλυψίματα στον λαιμό της δέχθηκε.
Οι κινήσεις της ήταν μηχανικές και αρκετά επαγγελματικές, μέχρι και τα βογγητά της ήταν προσποιητά,λειτουργούσε βάση προγράμματος. Ξάπλωσα στο κρεββάτι και σαν προκαταρκτικά έτριβε τις βυζάρες της στον πούτσο και στα αρχίδια μου σε διάφορες παραλλαγές.Εγώ χούφτωνα την κωλάρα της και έτριβα την μουνάρα της αφού πρώτα μου διευκρίνησε να μην βάλω δάχτυλο.
Κατόπιν την βλέπω να πέρνει την καπότα και να πάει να μου την φορέσει στο καβλωμένο εργαλείο.Της είπα ότι προτιμώ την πίπα άνευ πλαστικού περιβλήματος. Πέρνει θέση μπροστά στον πούτσο μου να μην μπορώ να πιάνω και τον πέρνει στο στόμα της. Το τσιμπούκι της δεν είχε την θέρμη που θα ήθελα,αντιθέτως ήταν ψυχρό, σχετικά ρηχό και μονότονο. Χρησιμοποιούσε και το χέρι της. Σε μία στιγμή το έβγαλέ και το έφτυσε για να καβλώσει καλύτερα αλλά το τσιμπούκι της δεν ήταν σίγουρα κάτι που θα έχω να θυμάμαι. Της είπα να περιποιηθεί και τα αρχίδια και απλά έβαλε τα χέρια της πάνω τους και ίσα που ακουμπούσε την γλώσσα της.Το πέος μου αυτομάτως άρχισε να πέρνει την κατιούσα γιατί ξενέρωσα με την στοματική της περιποίηση.Την έβαλα στο πλάι για να μπορώ να πιάνω και τίποτα και συνέχισε το πεθαμένο τσιμπούκι της.
Την γύρισα στην στάση του 69 όπου εκεί τα πράγματα ήταν σαφώς καλύτερα μιας και ευχαριστήθηκα γλύψιμο.Το μουνί της μύριζε μέντα απο το τζελ που χρησιμοποιεί.Τα κωλομέρια της είχαν ψαχνό και τα χούφτωνα ανοιγοκλείνοντας τα για να βλέπω τις τρύπες της.Στην στάση αυτή ανάκτησα και πάλι τις διαστάσεις μου.
Κατόπιν η κοπέλα πέρασε καπότα και κάθησε στον πούτσο μου. Πρέπει να ήταν σίγουρα και αυτή κουρασμένη μιας και βολεύτηκε στον πούτσο μου κλειδώνοντας με σε συγκεκριμένη θέση έτσι ώστε να μην παλινδρομεί ελεύθερα στην μούνα της. Στην στάση αυτή την γάμαγα όσο μου επέτρεπε αλλά κυρίως είχα εστιάσει στις βυζάρες της τις οποίες και μου πρόσφερε απλόχερα φέρνοντας τις κοντά στο πρόσωπο μου.
Αφού τις καταέγλυψα και τις μάλαξα την έβαλα να ξαπλώσει σε ιεραποστολικό.Την πηδούσα,παίζοντας με τις βυζάρες της και γλύφοντας τον λαιμό της.Αυτή απλώς κάθοταν και περίμενε.
Κατόπιν έβγαλα το προφυλακτικό και την έβαλα να με τσιμπουκώσει με σκοπό να την χύσω στο στόμα.Όμως αυτή προφανώς και προσπαθούσε να το αποφύγει μιας και ίσα που ακουμπούσε την γλώσσα της και τραβιόταν για να μην την βρουν τα φλόκια στο πρόσωπο.Κατόπιν απο μόνη της άρχισε να μου τρίβει τις βυζάρες της στον πούτσο μου. Άρα στοματικό τελειωτικό γιοκ!
Έτσι λοιπόν την ξάπλωσα στο κρεββάτι και παίζοντας με το μουνάκι της και της βυζάρες της, έριξα μία σεβαστή ποσότητα σπέρματος στις βυζάρες της και η συνεδρία έλαβε τέλος.
Να προσθέσω ότι στο σαλόνι δεν υπήρχε ανακοίνωση προγράμματος για τις κοπέλες που να ξεκαθαρίζει τι ακριβώς προσφέρουν απλά παρουσιαζόνταν και οι πελάτες τις επέλεγαν με βάση αυτά που είχαν διαβάσει στο internet.Έτσι έπραξα και εγώ εσφαλμένα μιας και θα έπρεπε να ξεκαθαρίσω απο την υπηρεσία εξ αρχής τι ακριβώς προσφέρει η Αλίσα. Και αυτό προτρέπω να πράττετε και εσείς για να μην υπάρχουν περιθώρια ελιγμών στο δωμάτιο.
Εν κατακλείδι σίγουρα πρόκειται για κοπέλα με εμπειρία, καλού παρουσιαστικού, μεγάλο της ατού οι βυζάρες που ξέρει και τις χρησιμοποιεί, στο τσιμπούκι και γενικά στο γλύψιμο που παρέχει η κοπέλα προς τον πελάτη δεν με κάλυψε καθόλου, στο 69 καλύφθηκα πλήρως, στο σεξ φαινόταν αρκετά κουρασμένη αν και η καλύτερη μου ήταν όταν την είχα απο πάνω μου μιας και έκανα παιχνίδι με τους βύζους της.Τελείωμα δέχθηκε στο σώμα. Σίγουρα κάποιους θα τους καλύψει εμφανισιακά και σίγουρα αυτοί που γουστάρουν ισπανικό μάλλον θα είναι η καλύτερη τους. Οι πιο απαιτητικοί δεν θα καλυφθουν.Την προτείνω υπό αίρεση αν δεν υπάρχει εναλλακτική επιλογή για μία πρώτη γνωριμία. Προσωπικά εγώ δεν θα την ξαναεπιλέξω γιατί δεν με κάλυψε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2016
Όνομα κοπέλας
Αλίσα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2016
Το κτίριο γωνία Πιπίνου 118 και Αριστομένους 72 δεν είναι νεο-κλασσικό
Έχει κατασκευαστεί την δεκαετια του 30 με επιρροές από το πρώιμο μοντέρνο κίνημα.
Τα κτίρια αυτής της περιόδου λέγονται μεσοπολεμικά!
13 Νοεμβρίου, 2016
εξαιρετικη κριτικη ,αυτο ακριβως βιωσα την προηγουμενη εβδομαδα με την αλισα ,δεν ξεφευγεις ουτε χιλιοστο συγχαρητηρια και σεβασμος απο εμενα !!!!!!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2