Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 3 10
Εκκρεμεί έγκριση
Call-Girls 3449
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η συνάντηση έγινε μετά από προτροπή εξωθεσμικού φίλου. Επέμενε ότι θα περάσω καλά και δεν είχε άδικο. Μεγάλο χαμόγελο

ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΔΙΚΟΥΝ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ! Εγώ όταν την είδα δεν πίστευα ότι είναι το κορίτσι των φωτογραφιών.

Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα. Τηλεφωνήτρια ευγενική και εξυπηρετική. Σπασίκλας

Λοιπόν, η Κέλυ είναι Ελληνίδα, περίπου στα 20, ύψος 1.70, μακρυά μαύρα μαλλιά και πολύ γλυκό πρόσωπο. Το σώμα της είναι κανονικό με μικρό βυζί, σφιχτό κώλο, λόγω γυμναστικής και επίπεδη κοιλιά. Στις φωτογραφίες φαίνεται να έχει κάπως ατσούμπαλο σώμα, αλλά στην πραγματικότητα είναι πολύ καλύτερη. Προσκύνημα

Ήρθε στην ώρα της, ντυμένη στα μαύρα, με ωραίο μίνι φορεματάκι, μποτάκια και μαύρο παλτό. Χαμόγελο

Το social στο τέλος πολύ καλό, ευγενική και ομιλητική κοπέλα. Ακούει Metal, οπότε είχαμε να πούμε πολλά. Ναι!

Μπήκε για ντους και στο πεντάλεπτο ήρθε και με πλάκωσε στα γλωσσόφιλα. Γλωσσοφιλιάζει πολύ όμορφα. Τράβαγε το κεφάλι μου για να μην παίρνω ανάσα. Εμμμμ

Μου έβγαλε την πετσέτα, γονάτισε σαν καλή υπηρέτρια και ξεκίνησε να γλύφει το καυλωμένο πούτσο μου. Απόλαυση το μικρό. Συνεχίσαμε το τσιμπούκωμα στο κρεβάτι για αρκετή ώρα. Πολύ σάλιο, gagging, γλύψιμο αρχιδιών, τα πάντα όλα.

Το μουνί της είναι «κλειστού» τύπου, από αυτά που μου αρέσουν. Της το έγλυψα, βάζοντας ταυτόχρονα δυο δάχτυλα. Το μικρό υγράνθηκε πολύ εύκολα και αναστέναζε από καύλα. Αφιέρωσα και λίγο χρόνο στο γλύψιμο της πεντακάθαρης κωλοτρυπίδας της, αφού της άνοιξα διάπλατα τα αφράτα κωλομάγουλα της. Γλώσσα

Λόγω κούρασης αποφάσισα να την πάω σε ένα γύρο. Την πήρα σε κάθε γωνιά του κρεβατιού, Ιεραποστολικά, πισωκολητά, από πάνω. Αν και την «ταλαιπώρησα» με δυνατό γαμήσι, δεν έδειξε καμία δυσαρέσκεια και το τέλος ήρθε πετώντας τα "παιδιά" μου πάνω στην κοιλίτσα της. Ντροπή

Το γραφείο δεν ενόχλησε, αν και νομίζω ότι λήξαμε τον αγώνα στον προβλεπόμενο χρόνο. Να μην ξεχάσω...το κορίτσι μου είπε ότι ασχολείται περισσότερο με BDSM, οπότε οι μερακλήδες σπεύσατε. Γλώσσα

Καλά να περνάμε. Κουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Invisible Man
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
5.204
Πόντοι:
21.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, THV και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού