Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κατάφερα και ξέκλεψα λίγο χρόνο για μια τσάρκα Μετάξι και περιξ. Η βόλτα Ιάσωνος και Κολωνού αποδείχτηκε ακαρπη κι έτσι είπα να περάσω και από τα σπιτάκια της Ιωαννίνων.
Η ευγενική υπηρεσία παρουσίασε μια ψηλή νταρντάνα της οποίας το όνομα δεν καλό θυμάμαι (Ελένη ίσως - νομίζω) και κατόπιν την Κάρλα, την οποία και επέλεξα.
Για την εμφάνισή της τα είπαν και οι προηγούμενοι φίλοι, μιλφάκι μετρίου αναστήματος με συνηθισμένο πρόσωπο και βυζάρες τούμπανο, αν και ελαφρώς πεσμένες.
Να τονίσω επίσης για τον χώρο, απλά ο καλύτερος που υπάρχει σε τέτοια τιμή.
Δωμάτιο καθαρό, πετσέτα, ντουζιέρα, μωρομάντηλα, πράγματα απλά δηλαδή που θα έπρεπε να είναι στάνταρ παντού αλλά...
Μετά από ντουζάκι και σύντομη αναμονή κατέφθασε η Κάρλα και χωρίς χρονοτριβή άρχισε ο αγώνας. Ελεύθερο στοματικό, πίπα φιλότιμη με αρκετό σάλιο, ενώ δέχεται και δάχτυλα αδιαμαρτύρητα.
Το πηγάδι της δεν το πινέλιασα παρότι μου το μόστραρε γιατί δεν το πολυσυνηθίζω και συν τοις άλλοις είχε βάλει και ένα σωρό κρέμα.
Μετά το κλαρίνο πάντως τα πράγματα βελτιώθηκαν, ανέβηκε πάνω μου και άρχισε να δίνει με γρήγορο ρυθμό. Για ιεραποστολικό δεν μου έκανε κλικ οπότε την γύρισα πισωκολλητά όπου και έβγαλα το άχτι μου. Αντέχει το δυνατό γαμήσι, δεν χαμπαριάζει και γουστάρει. Στα συν της επίσης ότι δεν έδειξε σημάδια βιασύνης, βασικό αυτό.
Μπορεί να μην παίρνει Όσκαρ εμφάνισης αλλά από σέρβις το τιμάει και με το παραπάνω το εικοσάρι.
Μία χαρά και ο χώρος, στην ουσία στούντιο με τιμές για τον λαό.
Ένα κλικ πιο όμορφες γυναίκες να φέρει και θα γίνει εκεί λαϊκό προσκύνημα.
Καλά να περνάτε, καλές τσάρκες λεβέντες.

ΥΓ. Το wish you were here στον τίτλο είναι απλά το κομμάτι που έπαιζε εκείνη την ώρα στο ράδιο, από τα αγαπημένα μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 10, 2016
Όνομα κοπέλας
Κάρλα
Beast of Burden
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
826
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Πρυτανης, mauros gatos(1)

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού