Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 200 10
Sex Studio 296012
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βρισκόμουν στη περιοχή και σκέφτηκα την επαναλειτουργία του μαγαζιού και πως δεν έχω περάσει να δω τι παίζει...Πάρκαρα λοιπόν και κατευθύνθηκα προς την είσοδο...Στην υποδοχή η ευγενική κυρία Ελένη με υποδέχτηκε με χαμόγελο όπως πάντα...Κάθισε στον καναπέ και περίμενα την Ζιζελ όπου εργαζόταν εκείνη την ώρα...Με ένα πολύ εντυπωσιακό φωσφοριζέ εσώρουχο εμφανίστηκε στο σαλόνι...
Πέρασα στο δωμάτιο του ορόφου το λεγόμενο glory hole...Πραγματικά μου αρέσει πολύ,το είχα δοκιμάσει και με τη Σίντυ...
Λίγα λεπτά αναμονή και η Ζιζέλ μπήκε άκρως ερωτική στο δωμάτιο...Φιλιά και χουφτώματα στα όρθια ήταν η έναρξη της μάχης...Μου αφαίρεσε όλα τα ρούχα και μου πέρασε προφυλακτικό...Στοματικό με άψογη τεχνική και πέρασμα στα @@@κια.Έγλειψα για λίγα λεπτά το στήθος της και μετά ξεκινήσαμε το σεξ!
Πρώτη στάση στα όρθια με τη Ζιζέλ να στήνεται άψογα...Αλλαγή για πισωκολλητό όπου αντέχει το σφυροκόπημα και το στήσιμό της είναι άψογο...
Μετά από λίγα λεπτά μας βρήκε το τέλος σε αυτή τη στάση...

Άψογη η Ζιζελ και σε αυτή μας τη συνάντηση...όμορφος χώρος,καθαρός και με σέξυ κορίτσια όπως φαίνεται...!

Αυτά για τη Ζιζέλ,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2016
Όνομα κοπέλας
Ζιζέλ
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, John.Greek, Nick1000 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Νοεμβρίου, 2016
Εκτιμω τις κριτικες σου, αλλα κατι με χαλαει σε αυτο το στουντιο.
Εχουν βαλει ντουζιερες στα δωματια?
Το ελευθερο στοματικο παιζει?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1