Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Μασατζίδικα 119121
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για την όλγα και την εμφάνισή της εδώ διάβασα από τους συναγωνιστές στο φόρουμ...Την είχα δει πιο παλιά σε μαγαζί στο κέντρο της Αθήνας αν θυμάμαι καλά,τότε βέβαια δεν την είχα δοκιμάσει...Δε ξέρω τι αλλά πήρα την απόφαση και ενώ έχω επισκεφτεί το μαγαζί για την Αλίνα και την Εύα πέρασα να δω και την Όλγα...
Για όσους δεν την γνωρίζουν είναι ώριμη γυναίκα με κοντό ξανθό μαλλί,μεγάλα βυζιά γλυκό πρόσωπο και σώμα με λίγα κιλά στη περιφέρεια...
Αφού η κυρία Ινγκα την φώναξε στο σαλόνι πέρασα στο δωμάτιο...Πρόγραμμα των 60 ευρώ για γεμάτα 45 λεπτά...
Έκανα ένα ντουζάκι και την περίμενα στο μασαζοκρέβατο...Ήρθε μετά από λίγο για να ξεκινήσουμε...Το μασαζ τησ απ΄τα καλύτερα που μου έχουν κάνει,χαλαρωτικό,αισθησιακό.Ξεκίνησε με τα πόδια και έφτασε αργά,αργά προς τα πάνω κάνοντας χαλαρωτικές κινήσεις στα χέρια της...
Κάπου εκεί στο κεφάλι ξεκίνησε να γίνεται και πιο ερωτική,γύρισα απ΄την άλλη και αρχίσαμε τα φιλιά...Για αρκετή ώρα χαμουρευόμασταν στα όρθια ώσπου πέρασε το προφυλακτικό...Στοματικό καλό με λίγη περιποίηση στην ευρύτερη περιοχή...Σεξ τώρα πρώτα ιεραποστολικό όπου η συμμετοχή της ήταν καλή.Αλλαγή για λίγα λεπτά σε πισωκολλητό και μετά ελάχιστα στα πλάγια καθώς το τέλος πλησίαζε....
Αφαίρεσα το προφυλακτικό και εκείνη τοποθέτησε την ευαίσθητη περιοχή μου στα στήθη της για λίγη ισπανική περιποίηση όπου μετά από λίγο ακολούθησε ο "ψεκασμός"....!

Η Όλγα είναι χρόνια στο χώρο των μασάζ,συστάσεις δεν χρειάζονται και κάποιοι από εσάς την γνωρίζουν καλά και αυτή αλλά και τις υπηρεσίες της...Πέρασα αρκετά καλά και χαλαρωτικά,βέβαια κορυφαία συνάντηση σε αυτό το μαγαζί ήταν με την Αλίνα...

Αυτά για την όλγα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2016
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Όλγα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, John.Greek, Nick1000 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού