Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 150 10
Sex Studio 343677
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καιρό τώρα βλέπω φωτογραφίες της και ήθελα να περάσω να τη δω...Μία φορά που πέρασα δεν τη βρήκα καθώς την είχαν βγάλει από το πρόγραμμα τελευταία στιγμή...Την προηγούμενη εβδομάδα όμως την πέτυχα και ομολογώ πως είναι αξιόλογη παρουσία...

Έφτασα στο στούντιο νωρίς πριν ακόμη αλλάξει η βάρδια...Την περίμενα λίγο να έρθει,δεν άργησε και μετά από λίγα λεπτά την είδα να μπαίνει με τα πολιτικά της...Αργότερα άλλαξε και εμφανίστηκε στο σαλόνι με σέξυ εσώρουχα...Μονόδρομος η επιλογή και το πέρασμα στο δωμάτιο...

Έκανα μπάνιο και την περίμενα...Αφού φρεσκαρίστηκε λίγο ακόμη ήρθε κοντά μου...Ξεκινήσαμε στα όρθια,άγριες περιπτύξεις με χουφτώματα...Κάπου εκεί κατάλαβα πως η συμμετοχή της θα είναι καλή...Έτσι και έγινε!Συνέχεια με φιλάκια και χάδια σε όλο το σώμα...Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Πολύ καλό και με περιποίηση της γύρω περιοχής.Σεξ τώρα,πρώτα πισωκολλητό όπου έχει κωλάρα και στήνεται άψογα...Συνέχεια στα πλάγια και τέλος ιεραποστολικό...Πολύ καλή η συμμετοχή της όπως είπα και παραπάνω...Πραγματικά όμορφη παρουσία και αξιόλογη,την συστήνω ανεπιφύλακτα...

Αυτά για την Κρίστυ,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κρίστυ
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, John.Greek, Nick1000 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Νοεμβρίου, 2016
Την έχω και εγώ στα υπ όψην αυτήνΓλώσσα Πόσα πλήρωσες;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1