Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 65 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επρεπε να την γαμησω κι αυτην γιατι ειναι κατι το καινουργιο!Μεγάλο χαμόγελο Μπηκα με το απλο των 30€ για δοκιμασμα.
( τσατσα τα ρεστα απο σενα τα περιμενω και οχι απο την κοπελα)ΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσου
Χειραψια με το μωρο και φιλακια στα μαγουλα! Μου ειπε πως ειναι ισπανιδα και εχει καιρο ελλαδα!Εμμμμ Ειναι 23χρ. (Την ειπα πως με αυτο το λουκ το ισιο που εχει σημερα την μεγαλωνει σε 27 κ μου δωσε ενα μικρο μπατσακι)χαχχα! Ελα μωρο μου την λεω τα βυζακια σου ειναι 22 και μου δωσε ενα πεταχτο φιλακι στο στομα!Γλώσσα Εχει ωραιο προσωπο νεανικο, κωλαρακι καλο εως ονειρεμενο και γενικως μια κοπελα που την κοιτας στο δρομο!Κουλ Μου ξεκινησε το γλειψιμο στα βυζακια μου και μου αρεσε πολυ. Παραλληλα μου τον επαιζε με τα χερια της!
Ωσπου παιρνει το προφυλακτικο...και ηταν καταμαυρο!Εμμμμ Πρωτη φορα ειδα τον πουτσο μου σε μαυρη αποχρωση!Μεγάλο χαμόγελο Μου ειπε η Καρμεν:" πως τα φερνω απο την Σουηδια τα προφυλακτικα αυτα με γευσεις"!(Προσκύνημα)..Εκανε ωραια πιπα με ελαφρυ δοντακι. Με γκαβλωσε πολυ το μωρο ωσπου την σταματησα για sexακι!Γλώσσα
Καρμεν: "θα με ταξιδεψεις 'η θα σε ταξιδεψω εγω"(Ναι!)
-Εσυ μωρο μου για αρχη!Μεγάλο χαμόγελο
Με καβαλησε σε cowgirl που το γουσταραμε αρκετα και οι 2.
Εκανε το μωρο και κατι εναλλαγες με τα ποδια της για να τον παιρνει οπως γουσταρει το μωρο μου!Γλώσσα Μονο χουφτωνα ποτε τα βυζακια της κ ποτε την κωλοτρυπιδιτσα της!Μεγάλο χαμόγελο Αλλαξαμε σε ιεραποστολικο που την γαμουσα ποτε αισθησιακα και φιλακια στο στοματακι της και ποτε γρηγορα με ανελεητο τεμπο και να λεει ..Ναι ετσι μωρο μου(Έρωτας). Της τα δωσα ολα και γουσταρε αρκετα!

Ωραια κοπελιτσα και με διαθεση να σε ευχαριστησει!
Καρμεν οντως εισαι καλη!Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 08, 2016
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.322
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, kostkast, ΦΑΚΙΡΗΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού