Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 83 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ο χώρος από τους καλύτερους για μπουρδέλο του 20ρικου ,μού άρεσε το τζάκι στην είσοδο που μούπαν ότι ανάβει μερικές φορές τον χειμώνα και γενικά το σπίτι είναι ψηλοτάβανο με ωραίο ταβάνι και ρετρό διάθεση από την ιδιοκτήτρια στην διακόσμηση,τα δωμάτια ωραία με μαλακά στρώματα.η μαίρη είναι όπως τη περιγράφουν οι φίλοι ποιο πάνω.δεν μπορείς να την πείς μουνάρα άλλα είναι πολύ εξυπηρετική και ανοιχτόκαρδος ευγενικός άνθρωπος με διάθεση στο σεξ και κάνει αρκετά χατίρια.νομίζεις ότι πας με μια γκομενίτσα που γνώρισες σε καφετέρια στην συμπεριφορά, καλό παιδί με λίγα λόγια .το μόνο της ελάττωμα ότι είναι λίγο φλύαρη στο σόσιαλ τάιμ πριν και προπάντων μετά την πράξη εάν συμπαθήσει κάποιον... που εμένα μου αρέσει αλλά μπορει να περιμένει ο πελάτης στο δίπλα δωμάτια κανένα τέταρτο παραπάνω όπως περίμενα και εγώ αλλά ας της το συγχωρέσουμε ....'αλλωστε το κάνει από καλοσύνη όχι σκόπιμα.επίσης τα πολλά τατουάζ με χαλάνε πούχει στο σώμα αλλά της το συγχωρώ και αυτο.θα μπορούσα άνετα να την συγκρίνω σε συμπεριφορά υπηρεσίες και στο σόσιαλ ταιμ με την πάολα φρατζή κλπ και την σαμάνθα αν θυμάστε οι παλιοί άσχετα εάν το σπίτι είναι μπουρδέλο και όχι στούντιο.όχι όμως σε εμφάνιση...που είναι μέτρια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 03, 2016
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
354
Πόντοι:
5.795
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, TOMMY DEVITO, noctilucent1

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού