Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325930
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πάλι στην αναζήτηση της Ιωάννας, έπεσα στη παλιά γνώριμη Γκαμπριέλα. Είμαι λάτρης του μελαχρινού, οπότε συγκινήθηκα και πέρασα. Το κορίτσι είναι 28 από Σερβία, η τσατσά είπε από Γαλλία. Οτινανισμός. Μέσου ύψους, με ωραίο σώμα, αφράτο κώλο που μου αρέσει, 2 μεγάλα (πλέον) βυζιά αλλά δεν μπήκε μεγάλο εμφύτευμα οπότε ούτε στην όψη με χάλασε ούτε στην αφή. Έγινε καλή δουλειά. Πανέμορφο γλυκό πρόσωπο. Είναι η γκόμενα που αν τη δω στο δρόμο σίγουρα θα γυρίσω να τη κοιτάξω. Και μαύρο ίσιο μακρύ μαλλί. Για αρχή τρίφτηκε αρκετά πάνω μου κυρίως με τους βύζους της. Πέρασε προφυλακτικό με το στόμα όπως κάνουν οι σωστές επαγγελματίες. Η πίπα ήταν καλή. Μερικά λεπτά μετά, έρχεται από πάνω και κουνιέται με ωραίο τρόπο. Χούφτωνα κωλάρα και βυζάρες, την έφερα στα 4, χτυπιόταν και έδινα και εγώ, μετά μπρούμυτα με τα πόδια της κλειστά. Τη γυρνάω για λίγο ανάσκελα και τη φέρνω πάλι από επάνω όπου με αργές κινήσεις της με έφτασε στο τέλος.

Πολύ όμορφη γυναίκα, με ωραίο σώμα, ωραία συμμετοχή, αλλά Έφη, ή Ιωάννα ή Τζέσσυ δεν έιναι. Παρ όλα αυτά εγώ αν τη πετύχω θα τη ξανατιμήσω. Με 5 χρόνια Ελλάδα ξέρει αρκετά καλά ελληνικά. Ίσως λίγο καλύτερα από του Μπάγεβιτς

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 09, 2016
Όνομα κοπέλας
Γκαμπριέλα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
772
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mpouxos, teochatz, pezoporos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού