Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 782044
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η ημερωμηνια ειναι ενδεικτικη .....
περασα στον χωρο οπου με υποδεχτηκε η ζανα και μου παρουσιασε γυρο στα 10 κοριτσια απο αυτα μου γυαλισε η βικυ,η ιζαμπελλα και μια ειρηνη τελικα επελεψα την ιζαμπελλα λογο στηθους (φυσικου).
με πηγε στο δωματιο οπου και συνενοηθηκαμε πληρωσα τον οβολων μου εφυγε και γυρισε οπου με ειδε μπανιαρησμενο και ξαπλωμενο να περιμενω την δικη της περιποιηση οπου και δεν αργησε απο μερια της αφου εβγαλε τα ρουχα της να πραγματοποιει.....
δεν ητανε τοσο χαλια το μασαζ οσο περιγραφουν καποιοι εδω αναλογα βεβαια και της περιστασης δηλαδη...σε ενα τετοιο χωρο δεν περιμενω και κανα μασαζ για οσκαρ ...εμενα παντως με χαλαρωσε μπορω να πω αν και την ωρα της τριβης το κοριτσι δεν εβαλε γλωσσα μεσα του.η αληθεια ειναι οτι αυτα που ελεγε δεν ηταν κουραστικα και αν μη τι αλλο γελασαμε αρκετα αλλα δεν παευει να μην ηρεμεησα ετσι οπως θα το ηθελα .
καποια στιγμη λοιπον γυρισα για να δειξω το ενδιαφερον μου για το επομενο σταδιο οπου και ξεκινησε ομαλα με χαλαρωτικη μαλακια και σιγα σιγα ξεκινησε τον πεοθυλασμο οπου και παλι δεν μπορω να πω οτι μου ηταν αδιαφορο....εγω και για τα δικα μου τα γουστα μια χαρα το βρηκα το τσιμπουκι της οπου ταυτοχρονα προσπαθουσε να μου βαλει δαχτυλο πραγμα το οποιο εγω δεν πολυ συμπαθω και το καταλαβε και το γυρισε σε χαδι!!!
οταν εγινα....σηκωθηκα και αρχισα να την περιποιουμε εγω οπου εδειχνε οτι της αρεσε και μετα αρχισα να την γαμαω με ανοιχτα τα ποδια και αυτη επαιζε το μουνακι της με ενταση...βλεποντας το χερι της και μιας και η καυλα μου ειχε φτασει κοκκινο την γυρισα στα τεσσερα εκει στην ακρη του κρεβατιου οπου πηρε μια πολυ δυνατη σταση και την εσπρωξα με ολη μου την δυναμη δειχνοντας να το απολαμβανει ......για το τελος την γονατησα και αφου μου τον επαιξε την εχυσα στα φυσικα 2,5αρια βυζια της.....ειπαμε κανα δυο μαλακιες ακομα εφυγε και ηρθε μετα και με ξεπροβαλε...
συνοπτικα συμπαθητικο κοριτσι με φυσικο βυζι (οχι οπως φενεται με τα ρουχα)καλο μασαζ καλο γαμηση(αντεχει)καλη πιπα .......αυτα τι αλλο να θελεις δηλαδη απο μια κοπελα των 25 μαιων(περιπου)γαματε γιατι χανομαστε ΣΤΟ ΕΠΑΝΕΙΔΙΝ
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
93
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού